USB
WI-FI
WYJŚCIE SŁUCHAWKOWE
DAB / DAB+
DLA DZIECI
| Odtwarzacz płyt: | CD |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 10 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Taniej o 50,00 zł
699,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
699,00 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD-DA, CD-R/RW |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 50 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW, MP3 |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 30 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW, MP3 |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 100 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD-R/RW, MP3, WMA |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 60 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3, WMA |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD Audio, CD-R/RW |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 43 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | AAC, MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD Audio, CD-R/RW |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 15 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3, WMA |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R, CD-RW, MP3 |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 40 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | Cyfrowe, DAB+, FM, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Sugerowana cena producenta:
1 250 zł
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 20 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD Audio, CD-R/RW |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 60 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 20 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Taniej o 200,00 zł
649,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
649,00 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 20 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Taniej o 80,00 zł
599,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
599,00 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 10 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Taniej o 50,00 zł
499,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
499,00 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 10 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Taniej o 50,00 zł
499,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
499,00 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | Nie |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 40 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 2 x 10 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 2 x 10 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | Tak |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 30 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB, DAB+, FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | Tak |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 80 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD-DA, CD-R/RW |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 100 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW, MP3 |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 60 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD-DA, CD-R/RW |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 100 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 20 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3, WMA |
| Radio: | FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 50,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
440,15 zł
Cena przed kodem
349,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW, MP3 |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 30 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Sprawdź
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW, MP3 |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 30 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
Sprawdź


