| Pojemność [ml]: | 350 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 28 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Miedziany |
kolor: Miedziany
kolor: Miedziany
Raty
więcej
Raty
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 200 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Chrom |
Sugerowana cena producenta:
170 zł
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Sugerowana cena producenta:
550 zł
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 320 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 25-35 mm |
| Materiał: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 53 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biało-srebrny |
Sugerowana cena producenta:
129 zł
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 320 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 25-35 mm |
| Materiał: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
Taniej o 61,00 zł
249,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
249,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 18.06.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
319,99 zł
Cena przed kodem
159,74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Odbierz
| Pojemność [ml]: | 320 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Pojemność [ml]: | 320 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Szary |
| Pojemność [ml]: | 500 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 30 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Stal nierdzewna |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


