| Pojemność [ml]: | 550 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 26 mm |
| Materiał: | Mosiądz |
| Kolor: | Złoty |
kolor: Złoty
kolor: Złoty
Cena z kodem obowiązuje do 10.06.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 20,20 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 10.06.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
189,00 zł
Cena przed kodem
176,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Silgranit |
| Kolor: | Szarość skały-chrom |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Sugerowana cena producenta:
990 zł
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Sugerowana cena producenta:
990 zł
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Taniej o 10,99 zł
199,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
199,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 320 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 25 mm |
| Materiał: | ABS, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Złoto szczotkowane |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 320 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 25 mm |
| Materiał: | ABS, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Złoto szczotkowane |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 24 |
| Materiał: | Polipropylen, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Czarny |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 24 |
| Materiał: | Polipropylen, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Gun metal |
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Pojemność [ml]: | 320 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 25 mm |
| Materiał: | ABS, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Miedź szczotkowana |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


