ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły,Junior,Senior, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Indyk, Oliwa z oliwek |
| Składniki analityczne: | Białko 7%, Zawartość tłuszczu 6%, Materia nieorganiczna 1%, Wilgotność 82%, Włókno 5% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.15%, Potas 0.14%, Sód 0.13%, Wapń 0.14% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły,Junior,Senior, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Indyk |
| Waga: | 2.4 kg |
| Skład: | Indyk, Oliwa z oliwek |
| Składniki analityczne: | Białko 7%, Zawartość tłuszczu 6%, Materia nieorganiczna 1%, Wilgotność 82%, Włókno 5% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.15%, Potas 0.14%, Sód 0.13%, Wapń 0.14% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z groszkiem |
| Waga: | 12.24 kg |
| Skład: | Ryby i produkty rybne, Cukry, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego... |
| Składniki analityczne: | Białko 7.5%, Popiół surowy 2.3%, Tłuszcz surowy 3.4%, Wilgotność 80%, Włókno surowe 0.05% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Witamina A, Witamina D3, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 144 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z marchewką |
| Waga: | 85 g |
| Skład: | Ryby i produkty rybne, Cukry, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego... |
| Składniki analityczne: | Białko 8.5%, Tłuszcz surowy 4%, Popiół surowy 2.2%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 0.3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Witamina A, Witamina D3, Żelazo |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z groszkiem |
| Waga: | 8.16 kg |
| Skład: | Ryby i produkty rybne, Cukry, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego... |
| Składniki analityczne: | Białko 7.5%, Popiół surowy 2.3%, Tłuszcz surowy 3.4%, Wilgotność 80%, Włókno surowe 0.05% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Witamina A, Witamina D3, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 96 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior,Dorosły,Senior, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Królik |
| Waga: | 7.2 kg |
| Skład: | Królik, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego |
| Składniki analityczne: | Oleje i tłuszcze, Tłuszcz 5%, Białko 5.5%, Olej słonecznikowy, Oliwa z oliwek, Popiół surowy 0.9%, Wilgotność 83%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.11%, Potas 0.14%, Sód 0.12%, Wapń 0.11% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
Wartość poza zestawem:
251,82 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior,Dorosły,Senior, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Królik |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Królik, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego |
| Składniki analityczne: | Oleje i tłuszcze, Tłuszcz 5%, Białko 5.5%, Olej słonecznikowy, Oliwa z oliwek, Popiół surowy 0.9%, Wilgotność 83%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.11%, Potas 0.14%, Sód 0.12%, Wapń 0.11% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
Wartość poza zestawem:
167,88 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z groszkiem |
| Waga: | 4.08 kg |
| Skład: | Ryby i produkty rybne, Cukry, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego... |
| Składniki analityczne: | Białko 7.5%, Popiół surowy 2.3%, Tłuszcz surowy 3.4%, Wilgotność 80%, Włókno surowe 0.05% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Witamina A, Witamina D3, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior,Dorosły,Senior, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Królik |
| Waga: | 2.4 kg |
| Skład: | Królik, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego |
| Składniki analityczne: | Oleje i tłuszcze, Tłuszcz 5%, Białko 5.5%, Olej słonecznikowy, Oliwa z oliwek, Popiół surowy 0.9%, Wilgotność 83%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.11%, Potas 0.14%, Sód 0.12%, Wapń 0.11% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 8.88 kg |
| Skład: | Kurczak, Wątroba wieprzowa, Kukurydza, Jęczmień, Mączka sojowa |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8.4%, Olej rybny, Popiół surowy 2.2%, Tłuszcz surowy 7.1%, Wilgotność 69.9%, Włókno surowe 0.4% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Tlenek żelaza, Witamina A, Witamina D3 (cholekalcyferol), Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 4.44 kg |
| Skład: | Kurczak, Wątroba wieprzowa, Kukurydza, Jęczmień, Mączka sojowa |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8.4%, Olej rybny, Popiół surowy 2.2%, Tłuszcz surowy 7.1%, Wilgotność 69.9%, Włókno surowe 0.4% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Tlenek żelaza, Witamina A, Witamina D3 (cholekalcyferol), Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |

