ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kaczka |
| Waga: | 2.4 kg |
| Skład: | Kurczak 44%, Kaczka 26% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Tłuszcz surowy 6%, Popiół surowy 3%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Carubin, Cynk, Fosfor 0.3%, Jodek potasu, Mangan, Miedź, Sód 0.2%, Wapń 0.1%, Witamina B7 (biotyna)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
Bez dodatku zbóż, soi i GMO
Połączenie mięsa z pysznym pasztetem
Zestaw kilku smaków: Nie
Liczba sztuk w opakowaniu: 6
Smak: Kaczka
Bez dodatku zbóż, soi i GMO
Połączenie mięsa z pysznym pasztetem
Zestaw kilku smaków: Nie
Liczba sztuk w opakowaniu: 6
Smak: Kaczka
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
38,94 zł
Cena przed kodem
36,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Kaczka |
| Waga: | 4,8 kg |
| Skład: | Kaczka 68%, Ekstrakt Jukka Mojave 0.1%, Suszone drożdże piwne 0.1%, Bulion 28.4%, Gruszka 2%, Ostropest plamisty 0.1% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10.9%, Olej z łososia 0.2%, Popiół surowy 2.3%, Tłuszcz surowy 9.1%, Wilgotność 76%, Włókno surowe 0.9% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.2%, Jednowodny siarczan cynku, Składniki mineralne 1%, Spirulina 0.1%, Wapń 0.3%, Witamina A, Witamina D3... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kaczka |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Kurczak 44%, Kaczka 26% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Olej z łososia 0.5%, Tłuszcz surowy 6%, Błonnik grochowy 1%, Popiół surowy 3%, Wilgotność 78%... |
| Witaminy i minerały: | Carubin, Cynk, Fosfor 0.3%, Jodek potasu, Mangan, Miedź, Sód 0.2%, Wapń 0.1%, Witamina B7 (biotyna)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
62,94 zł
Cena przed kodem
59,94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kaczka |
| Waga: | 3.42 kg |
| Skład: | Filet z kaczki 55%, Nasiona komosy ryżowej ekstrahowane 5%, Kokos 4% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11.5%, Tłuszcz surowy 5.5%, Olej z ryb, Popiół surowy 3.4%, Wilgotność 75%, Włókno surowe 0.9% |
| Witaminy i minerały: | Aminokwasy, Chlorek choliny, Cynk, DL-metionina, Fruktooligosacharydy, Glukozamina, L-karnityna, Mangan, Miedź, Selen... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kaczka |
| Waga: | 1.71 kg |
| Skład: | Filet z kaczki 55%, Nasiona komosy ryżowej ekstrahowane 5%, Kokos 4% |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 11.5%, Tłuszcz surowy 5.5%, Olej z ryb, Popiół surowy 3.4%, Wilgotność 75%, Włókno surowe 0.9% |
| Witaminy i minerały: | Aminokwasy, Chlorek choliny, Cynk, DL-metionina, Fruktooligosacharydy, Glukozamina, L-karnityna, Mangan, Miedź, Selen... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Kaczka |
| Waga: | 400 g |
| Skład: | Kaczka 65%, Rosół z kaczki |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 9%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 79%, Włókno surowe 1% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
