ZESTAWY
KARMA SUSZONA
KARMA SUCHA
KARMA MOKRA
KARMA WETERYNARYJNA
JUNIOR
DOROSŁY
BEZ ZBÓŻ
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Królik |
| Waga: | 5.4 kg |
| Skład: | Dynia 14%, Mączka ze skorupek jaj 1%, Marchewka 20%, Nagietek 1%, Olej z ostropestu 1%, Pietruszka 2%... |
| Składniki analityczne: | Kwasy tłuszczowe Omega 3 1%, Białko 11.5%, Popiół 1.9%, Tłuszcz 3.7%, Wilgotność 72%, Włókno 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.27%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.5%, Witamina A, Witamina B12, Witamina B6, Witamina D3, Witamina E... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 27 |
Smak: Królik
Liczba sztuk w opakowaniu: 27
Smak: Królik
Liczba sztuk w opakowaniu: 27
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior,Dorosły,Senior, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Królik |
| Waga: | 7.2 kg |
| Skład: | Królik, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego |
| Składniki analityczne: | Oleje i tłuszcze, Tłuszcz 5%, Białko 5.5%, Olej słonecznikowy, Oliwa z oliwek, Popiół surowy 0.9%, Wilgotność 83%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.11%, Potas 0.14%, Sód 0.12%, Wapń 0.11% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
Wartość poza zestawem:
251,82 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior,Dorosły,Senior, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Królik |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Królik, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego |
| Składniki analityczne: | Oleje i tłuszcze, Tłuszcz 5%, Białko 5.5%, Olej słonecznikowy, Oliwa z oliwek, Popiół surowy 0.9%, Wilgotność 83%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.11%, Potas 0.14%, Sód 0.12%, Wapń 0.11% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
Wartość poza zestawem:
167,88 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Junior,Dorosły,Senior, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Królik |
| Waga: | 2.4 kg |
| Skład: | Królik, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego |
| Składniki analityczne: | Oleje i tłuszcze, Tłuszcz 5%, Białko 5.5%, Olej słonecznikowy, Oliwa z oliwek, Popiół surowy 0.9%, Wilgotność 83%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.11%, Potas 0.14%, Sód 0.12%, Wapń 0.11% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Królik |
| Waga: | 28.8 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65%, Rosół |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 72 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Królik |
| Waga: | 14.4 kg |
| Skład: | Kurczak 44%, Królik 26%, Błonnik grochowy 1%, Mączka chleba świętojańskiego |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8%, Tłuszcz surowy 4%, Popiół surowy 3.5%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Mangan, Miedź, Witamina B7 (biotyna), Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E (tokoferol), Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Królik |
| Waga: | 7.2 kg |
| Skład: | Kurczak 44%, Królik 26%, Błonnik grochowy 1%, Mączka chleba świętojańskiego |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8%, Tłuszcz surowy 4%, Popiół surowy 3.5%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Mangan, Miedź, Witamina B7 (biotyna), Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E (tokoferol), Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Królik |
| Waga: | 7.2 kg |
| Skład: | Mięso i podroby z kólika, Ryż |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8%, Tłuszcz surowy 5.5%, Popiół surowy 2.8%, Węglowodany 4.9%, Wilgotność 76%, Włókno surowe 1% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Potas 0.21%, Sód 0.22%, Wapń 0.35%, Witamina A, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Królik |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Mięso i podroby z kólika, Ryż |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8%, Tłuszcz surowy 5.5%, Popiół surowy 2.8%, Węglowodany 4.9%, Wilgotność 76%, Włókno surowe 1% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Potas 0.21%, Sód 0.22%, Wapń 0.35%, Witamina A, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Królik |
| Waga: | 2.4 kg |
| Skład: | Mięso i podroby z kólika, Ryż |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8%, Tłuszcz surowy 5.5%, Popiół surowy 2.8%, Węglowodany 4.9%, Wilgotność 76%, Włókno surowe 1% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Potas 0.21%, Sód 0.22%, Wapń 0.35%, Witamina A, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Królik |
| Waga: | 19.2 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65%, Rosół |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Królik |
| Waga: | 9.6 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 65%, Rosół |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 10%, Tłuszcz surowy 7%, Popiół surowy 2.5%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.25%, Jod, Mangan, Miedź, Substancje mineralne, Wapń 0.3%, Witamina D3 (cholekalcyferol)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 24 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Królik |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Kurczak 44%, Królik 26%, Błonnik grochowy 1%, Mączka chleba świętojańskiego |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8%, Tłuszcz surowy 4%, Popiół surowy 3.5%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Mangan, Miedź, Witamina B7 (biotyna), Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E (tokoferol), Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Królik |
| Waga: | 2.4 kg |
| Skład: | Kurczak 44%, Królik 26%, Błonnik grochowy 1%, Mączka chleba świętojańskiego |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8%, Tłuszcz surowy 4%, Popiół surowy 3.5%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Mangan, Miedź, Witamina B7 (biotyna), Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E (tokoferol), Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 8,83 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
39,54 zł
Cena przed kodem
38,82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Królik |
| Waga: | 9.6 kg |
| Skład: | Kurczak 44%, Królik 26%, Błonnik grochowy 1%, Mączka chleba świętojańskiego |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8%, Tłuszcz surowy 4%, Popiół surowy 3.5%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Mangan, Miedź, Witamina B7 (biotyna), Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E (tokoferol), Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Królik |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Kurczak 44%, Królik 26%, Błonnik grochowy 1%, Mączka chleba świętojańskiego |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8%, Tłuszcz surowy 4%, Popiół surowy 3.5%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.5% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Mangan, Miedź, Witamina B7 (biotyna), Witamina D3 (cholekalcyferol), Witamina E (tokoferol), Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 7,95 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
59,94 zł
Cena przed kodem
59,94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.

