Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (4)
Komputery i tablety (1061)
Smartfony i zegarki (6)
Gaming (35)
Outlet (36)
Znaleziono w kategoriach: (973)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj urządzenia: | Router bezprzewodowy |
|---|---|
| Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej [Mb/s]: | 1775 |
| Częstotliwość pracy: | 2.4/5 Ghz (DualBand) |
| Obsługiwane standardy: | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Zastosowanie: | xDSL |
| Wejście na kartę SIM: | Nie |
| Tak |
| Intel Core i3-1315U | |
| RAM: | 8GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 3.0 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |