E27
E14
GU10
G9
GU5.3
G4
R7S
LED
SMART
Kod: m00651731
| Rodzaj: | Żarówka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Zapasowa żarówka G45 5W do latarni Markslojd SPARE BULB 703688 – szybka wymiana i niezawodne światło
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Żarówka LED E14 Mini Globo 1,6W 3000K ciepła biel 220lm 230V 26x57mm opal aluminiowa energooszczędna
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Żarówka LED kulka E14 6W 4000K neutralna 806 lm 360° przezroczysta szkło/aluminium TK Lighting 18201
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Żarówka LED kulka E14 6W 806 lm ciepła 3000K 360° TK Lighting LED BULB 18200 przezroczysta IP20 230V
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka |
|---|---|
| Moc [W]: | 4.9 |
| Trzonek: | GU10 |
| Barwa światła: | Zimna biała |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka |
|---|---|
| Moc [W]: | 9 |
| Trzonek: | GU10 |
| Barwa światła: | Neutralna biała |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka |
|---|---|
| Moc [W]: | 9 |
| Trzonek: | GU10 |
| Barwa światła: | Zimna biała |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka |
|---|---|
| Moc [W]: | 1 |
| Trzonek: | E27 |
| Barwa światła: | Ciepła biała |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka |
|---|---|
| Moc [W]: | 5 |
| Trzonek: | E14 |
| Barwa światła: | Ciepła biała |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Zakres od A do G
| Rodzaj: | LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 12 |
| Trzonek: | E27 |
| Barwa światła: | Biała neutralna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 7 |
| Trzonek: | E27 |
| Barwa światła: | Biały neutralny |
| Komunikacja: | Brak |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Zakres od A do G
| Rodzaj: | LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 8 |
| Trzonek: | GU10 |
| Barwa światła: | Biała neutralna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 1.5 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 16 W |
| Trzonek: | GU10 |
| Barwa światła: | Neutralna biel |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 8.5 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 72 W |
| Trzonek: | E14 |
| Barwa światła: | Zimna biel |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 4.2 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 40 W |
| Trzonek: | E27 |
| Barwa światła: | Neutralna biel |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
