Inteligentny dom (z ang. smart home) to miejsce, w którym zastosowano urządzenia połączone w jeden system np. dzięki sieci WiFi.
Monitoruj co się dzieje w domu pod Twoją nieobecność.
Kontroluj gniazdka i zużycie energii z każdego miejsca, w którym jesteś.
Zarządzaj ogrzewaniem, oszczędzaj na opale i bądź eco friendly.
Zapewnij bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie instalując czujniki antywłamaniowe, czadu czy zalania.
Stwórz niesamowity klimat dzięki inteligentym żarówkom i głośnikom.
Daj się zastąpić! Robot posprząta za Ciebie podłogę, a ekspres przygotuje kawę o zaprogramowanej godzinie.
Rozwiń >
Inteligenty monitoring - bezpieczeństwo na nowym poziomie.
Kamery IP
Kamera SETTI+ SC801
18999
249,99
Kamera EZVIZ C6N
13800
148,00
Roman25 stycznia 2022
Kamera bezprzewodowaSzukałem kamery bezprzewodowej na działkę, do której nie doprowadziłem jeszcze prądu. Jestem bardzo zadowolony. Konfiguracja nie była trudna, mimo, że nie jestem asem informatycznym.
Zobacz wszystkie Kamery IP
SPRAWDŹ
Czy wiesz, że... w naszej ofercie znajdują się także kamery zewnętrze zasilane bezprzewodowo? Dobrym przykładem jest na przykład Setti+ SC850. Takie rozwiązanie pozwala to na prosty montaż także tam, gdzie nie znajduje się gniazdko sieci elektrycznej. Możesz mieć więc pod kontrolą każde miejsce, bez ograniczania się infrastrukturą techniczną.
Inteligentne oświetlenie - stwórz wymarzony klimat, zarządzaj oświetleniem na odległość!
Włączniki światła
Czy wiesz, że... Inteligentne oświetlenie warto wybrać z wielu powodów. Po pierwsze, pozwala na ustawianie harmonogramu pracy źródeł światła, co jest niezwykle wygodne. Możliwe jest także zmniejszenie poboru energii elektrycznej poprzez możliwość zdalnego wyłączania lampy. Dobrze zaprojektowany system oświetlenia ma także wpływ na bezpieczeństwo domu i jego mieszkańców. Jeśli zależy Ci też na wrażeniach estetycznych, sprawdź żarówki Setti+, które pozwalają na zmianę koloru światła.
Sterowanie - możliwość zdalnego zarządzania włączaniem i wyłączaniem urządzeń.
Głośniki
Czy wiesz, że... głośniki mobilne coraz częściej współpracują z Google Asystentem lub oprogramowaniem Alexa? Dzięki temu możesz wydawać komendy głosowe, na które zareaguje sprzęt. Poda Ci prognozę pogody, ściszy muzykę lub wyszuka ważnej dla Ciebie informacji. Sterowanie głosowe jest coraz praktyczniejsze i zyskuje na popularności.
Czujniki - elektroniczni strażnicy bezpieczeństwa.
Czujniki ruchu
Tomasz18 kwietnia 2021
PolecamDokładnie to czego potrzebowałem i oczekiwałem. Małe, w dobrej cenie oraz super funkcjonalne. Bez problemu poradziłem sobie z dodaniem czujki do aplikacji w telefonie. Działa bez problemu z S. note9. Czujka jest podłączona do routera via wi-fi, a ja z telefonem wszędzie w razie czego dostaje powiadomienia. Jedyne co to powiadomienia sabotażu przekłamywały u mnie, więc je wył (możliwe, że router tracił sygnał). Jak najbardziej polecam.
Zobacz wszystkie Czujniki ruchu
SPRAWDŹ
Czy wiesz, że... Czujniki dostępne w ofercie mogą chronić Cię przed niebezpiecznymi substancjami, a także alarmować o otwarciu drzwi czy okien. Niektóre sensory są w stanie także wykryć zalanie. Czujniki ruchu mogą być połączone na przykład z systemem oświetlenia, aby aktywował się on na wypadek Twojej (i nie tylko!) obecności.
Stwórz swój własny klimat - czyste powietrze z idealną wilgotnością.
Nawilżacze powietrza
Czy wiesz, że... powietrze w mieszkaniu ma ogromny wpływ na jakość snu i samopoczucie? Dlatego Polacy tak chętnie sięgają po oczyszczacze powietrza, które eliminują z otoczenia niezdrowe substancje, w tym alergeny i bakterie. Właściwe nawilżanie pozwoli również na poprawienie jakości Twojego snu. Z kolei dobry odkurzacz doskonale poradzi sobie z sierścią, kurzem i roztoczami.
Kuchnia - daj się wyręczyć!
Pozostałe urządzenia
Gabriela8 grudnia 2021
Super!Czajnik rewelacja. Zakupiony do przygotowywania wody do mleka dla dziecka. Super podgrzewa i wygląd też na plus :) Posiada aplikację, dzięki której można wybrać temperaturę zdalnie z innego pokoju :)
Zobacz wszystkie Pozostałe urządzenia
SPRAWDŹ
Czy wiesz, że... coraz więcej urządzeń AGD może być sterowanych z poziomu aplikacji? Wyobraź sobie tylko, że będąc jeszcze w łóżku, możesz zaparzyć ulubioną kawę z pomocą smartfona! Taką funkcję przewidziano między innymi w ekspresie Setti+ CM900X Smart. Możliwe jest także sterowanie czajnikiem, frytkownicą, a także robotami wielofunkcyjnymi. Gotowanie może być proste – potrzebujesz tylko odpowiednich narzędzi!


Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać »


sgdata:2022-01-27 | 16:14:02

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert