Obniż rachunki za energię elektryczną

Pod Twoją nieobecność, wiele urządzeń może zwyczajnie nie pracować lub być aktywowane wyłącznie w określonych sytuacjach. W takim przypadku przydają się gniazdka, które pozwalają analizować pobór energii, ale także ustalać harmonogram pracy lub zdalnie odcinać zasilanie.

Akcesoria te mogą także współpracować ze zdefiniowanymi harmonogramami czasowymi, aby zapewnić cykliczność pracy wybranych urządzeń. W obniżeniu rachunków pomoże także inteligentne oświetlenie, które wyposażone jest w czujnik ruchu i zmierzchu. Nie zużywaj prądu wtedy, gdy jest to niepotrzebne! Łącząc ze sobą różne czujniki i urządzenia, możliwe jest stworzenie scenariusza, który pozwoli na automatyczne włączenie światła, na przykład po Twoim wejściu do domu.

Zarządzaj oświetleniem także wtedy, gdy przebywasz poza domem

Inteligentne oświetlenie to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Wystarczy, że połączysz lampy lub żarówki z aplikacją, aby potem móc zarządzać ich pracą w trybie zdalnym. Możliwe jest ustawianie różnych scenariuszy automatyzacji, a także zmiana koloru lub poziomu jasności światła. Parowanie oświetlenia z czujnikami i definiowanie harmonogramu pracy wpływa także na oszczędność energii elektrycznej, co pozwala zaoszczędzić pieniądze. Oszczędne oświetlenie to także dobry sposób na zabezpieczenie przed włamaniem. Oświetlone posesje są omijane przez złodziei.

sprawdź produkty

Steruj ogrzewaniem i klimatyzacją za pomocą smartfona

Przebywając na wakacjach, nie musisz martwić się o temperaturę w domu. Jeśli jednak wiesz, że powrót z urlopu zbliża się nieubłaganie, możesz ustawić zdalnie daną temperaturę, aby cieszyć się idealnymi warunkami po przyjeździe. Nowoczesne klimatyzacje, pompy ciepła i piece centralnego ogrzewania pozwalają ustawić daną temperaturę poprzez aplikację mobilną.

sprawdź produkty

Zabezpiecz się przed złodziejem

Zło nie śpi, ale Ty możesz odpoczywać spokojnie. Wystarczy, że wyposażyć dom w odpowiednie urządzenia.

Monitoring podłączony do sieci Wi-Fi może zarejestrować wszystko, co dzieje się na Twoim podwórku. Czujniki ruchu i zmierzchu uruchomią oświetlenie zewnętrzne w odpowiednim momencie, skutecznie odstraszając potencjalnego złodzieja. Nawet jeśli jesteś na wakacjach, możesz sprawdzić co dzieje się w Twoim domu. W ramach systemów smart home możesz także zainstalować funkcjonalne alarmy, a także wideodomofony, które pozwalają podejrzeć, kto znajduje się po drugiej stronie drzwi.

Oglądąj na żywo, co dzieje się w Twoim domu i ogrodzie.

Monitoring pozwala nie tylko rejestrować to, co dzieje się w domu lub na podwórku, ale także oglądać podgląd live. Nowoczesne kamery mogą pracować niezależnie i dzięki podłączeniu do sieci bezprzewodowej, możesz oglądać obraz z każdego miejsca na świecie. Niektóre urządzenia są dodatkowo wyposażone w czujniki, które mogą wywoływać konkretne akcje. Kamera z czujnikiem ruchu może wywołać oświetlenie zewnętrzne, które zapali się w momencie wykrycia intruza. To tylko przykład jednego z możliwych scenariuszy, które możesz zdefiniować za pomocą aplikaacji do zarządzania smart home.

sprawdź produkty
Kamery
Szczegółowy obraz 1080p
Czujnik ruchu oraz czujnik hałasu
Pełna kontrola przez smartfon
Zobacz więcej
z kategorii
Kamery
SPRAWDŹ

Nadchodzi noc

Na zewnątrz jest już ciemno,
więc oświetlenie zewnętrzne włącza się.
Aktywuje się ochrona alarmowa.
Zraszacze ogrodowe zaczynają nawadniać ogród po zajściu Słońca.
Kamery monitorują otoczenie w trybie podczerwieni. W przypadku zagrożenia, otrzymasz powiadomienie na telefon.

Korzystaj z inteligentnych systemów zabezpieczenia, które mogą wysłać alarm na Twój telefon.

Nie brakuje inteligentnych systemów zabezpieczenia mienia. Mogą to być na przykład zamki drzwi, które zablokowują się po Twoim wyjściu. Rolety antywłamaniowe także mogą opuścić się same, kiedy lokalizator GPS wykryje, że odjechałeś spod domu. Urządzenia smart home mogą być z powodzeniem używane do zabezpieczenia mienia i domowników. Takie rozwiązania doskonale sprawdzają się podczas wakacyjnych wyjazdów, kiedy nie możesz osobiście pilnować swojego dorobku.

sprawdź produkty
Czujniki ruchu
Zobacz więcej
z kategorii
Czujniki ruchu
SPRAWDŹ

Wyjeżdżasz na wakacje

Czujnik ruchu w garażu
aktywuje otwarcie bramy wjazdowej.
Dzięki modułowi GPS,
Twój odjazd poza wyznaczoną strefę, jest sygnałem dla spuszczenia rolet antywłamaniowych, zaryglowania zamków w drzwiach i sprawdzenia poprawności zamknięcia okien.
Włączone urządzenia elektryczne, takie jak żelazko, wyłączają się dzięki inteligentnemu gniazdku sieciowemu.
Pod Twoją nieobecność, robot koszący i odkurzacz automatyczny wykonują za Ciebie domowe obowiązki.

Czujnik uruchomi alarm i wyśle powiadomienie, jeśli drzwi
lub okno zostaną otwarte.

Inteligentne czujniki są znakomitym dodatkiem do każdego domu lub mieszkania. Dzięki ich pracy wzrasta poziom bezpieczeństwa domowników i posiadanego majątku. Czujniki otwarcia okien lub drzwi są w stanie alarmować domownika o tym, że nie zostały domknięte prawidłowo. To szczególnie ważne pod Twoją nieobecność, gdy istnieje spore ryzyko włamania. Jeśli dostaniesz powiadomienie, będzie to sygnał do sprawdzenia monitoringu, a następnie ewentualnego powiadomienia Policji.

sprawdź produkty

Domowe obowiązki, gdy jesteś poza domem

Wiesz, że wiele obowiązków możesz zrealizować za pomocą jednego kliknięcia?

Urządzenia mogą pracować za Ciebie także według ustalonego harmonogramu. Trawnik skosi robot, a podłogi umyje i odkurzy odkurzacz automatyczny. Podlewanie ogrodu także może odbyć się samoczynnie, według stworzonego przez Ciebie scenariusza. To bardzo wygodne rozwiązanie, które nie wymaga od Ciebie pamiętania o istotnych obowiązkach. Automatyzacja bardzo ułatwia życie, czyniąc je niezwykle komfortowym. Wypoczywaj, a gdy wrócisz z urlopu, będziesz mógł cieszyć się zadbanym domem i ogrodem.

Roboty koszące
Automatyczny tryb pracy
Wiele czujników bezpieczeństwa
Aż do 800 m2 powierzchni
Fajny sprzęt
Tomasz
15 czerwca 2020
Tomasz
15 czerwca 2020
Fajny sprzęt
Jestem bardzo zaskoczony zaradnością tej kosiarki. Kupowałem ja z myślą że raczej nie da rady sobie z moim bardzo nierównym i nieregularnym trawnikiem a tu proszę, świetnie sobie radzi na nierównościach. Czas pracy na jednym ładowaniu w moim przypadku 110 minut, więc kolejne pozytywne zaskoczenie bo instrukcja podaje max 90 minut. Jeżeli ktoś chce odpocząć od koszenia trawnika to polecam tego robota.
Zobacz więcej
z kategorii
Roboty koszące
SPRAWDŹ

Zarządzanie powietrzem w Twoim domu

Oczyszczacze i nawilżacze powietrza pozwalają zapewnić odpowiednie warunki w Twoim domu lub biurze. Nowoczesne urządzenia usuwają z otoczenia szkodliwe substancje, w tym bakterie i wirusy.

Z kolei odpowiedni poziom wilgotności wpływa korzystanie na jakość snu i odpoczynku. O czyste i właściwe nawilżone powietrze warto dbać cały rok, nie tylko w sezonie grzewczym. Oferowane oczyszczacze i nawilżacze współpracują z aplikacjami mobilnymi, pozwalając na zdalne sterowanie, monitorowanie i konfigurowanie pracy. Ustawienie harmonogramu działania urządzenia pozwala na przygotowanie powietrza na Twój powrót z pracy lub zagwarantować odpowiednie warunki do snu. Decydując się na zakup oczyszczacza, zwróć uwagę na możliwość połączenia go z siecią Wi-Fi.

Zarządzaj temperaturą w domu, sterując pracą ogrzewania i klimatyzacji

Inteligentne oświetlenie to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Wystarczy, że połączysz lampy lub żarówki z aplikacją, aby potem móc zarządzać ich pracą w trybie zdalnym. Możliwe jest ustawianie różnych scenariuszy automatyzacji, a także zmiana koloru lub poziomu jasności światła. Parowanie oświetlenia z czujnikami i definiowanie harmonogramu pracy wpływa także na oszczędność energii elektrycznej, co pozwala zaoszczędzić pieniądze. Oszczędne oświetlenie to także dobry sposób na zabezpieczenie przed włamaniem. Oświetlone posesje są omijane przez złodziei.

sprawdź produkty
Oczyszczacze i nawilżacze
Oczyszczanie i jonizacja powietrza
Pełna kontrola przez smartfon
Cicha praca w trybie Sleep mode
Nawet 24 godziny pracy na jednym napełnieniu
Do 24 m2 powierzchni
Wkład filtrujący wodę
Świetny produkt w przystępnej cenie...
Mateusz
13 października 2021
Mateusz
13 października 2021
Świetny produkt w przystępnej cenie...
Szukając nawilżacza powietrza natknąłem się na produkt firmy Artdom: nawilżacz powietrza MILLA HOME MAH150. Spełnia on w zupełności nasze oczekiwania pod kątem zastosowania w domu. Doskonale nawilża powietrze, przez co przyjemniej się oddycha naszej rodzinie. Polecam każdemu ten produkt.
Zobacz więcej
z kategorii
Oczyszczacze i nawilżacze
SPRAWDŹ

Zagrożenia pod kontrolą

Bezpieczeństwo zapewnia nie tylko monitoring i alarm.

Ważne jest również zabezpieczenie przed trującymi substancjami. Czujniki gazu, czadu i dymu pozwalają wykryć zagrożenie na długo przed Tobą. Jednorazowa inwestycja chroni życie i zdrowie wszystkich domowników. Zainstalowane detektory uruchomią alarm dźwiękowy, gdy tylko zostanie przekroczona norma obecności w powietrzu którejś ze szkodliwych substancji. Inteligentne czujniki mogą również wysyłać powiadomienia na Twój smartfon oraz zapisywać historię alertów w pamięci aplikacji.

Inteligentne czujniki alarmują na wypadek zagrożenia

Obecność czujników bardzo podnosi poziom bezpieczeństwa domowników. Urządzenia są w stanie wykryć niebezpieczne substancje, jak na przykład czad. Możliwe jest także zaalarmowanie domowników w momencie ulatniania się gazu lub pożaru. W ofercie znajdziesz także czujniki alarmujące o zalaniach mieszkania. Wiele z nich może wysłać powiadomienia na Twój telefon, abyś mógł zareagować nawet wtedy, gdy przebywasz poza domem.

sprawdź produkty

Budź się pełny energii

Nie musisz budzić się irytującym dźwiękiem budzika. Rozpoczynaj dzień od ulubionej muzyki.

Inteligentny głośnik odtworzy Twoją ulubioną składankę, która będzie Ci towarzyszyć aż do opuszczenia domu. Aromatyczna kawa może zostać zaparzona samodzielnie przez Twój ekspres. Ustaw tylko harmonogram pracy lub zleć przygotowanie napoju za pomocą aplikacji mobilnej. Od tej pory, Twoje poranki nie muszą być nerwowe – zdążysz ze wszystkim na czas.

Przygotuj pyszną kawę jednym klinięciem w smarfonie.

Na rynku jest już całkiem sporo ekspresów, które mogą być sterowane z poziomu aplikacji mobilnej. Wystarczy, że sparujesz sprzęt z siecią bezprzewodową, aby zaparzać kawę leżąc jeszcze w łóżku. Możliwe jest także ustawienie harmonogramu, aby ekspres przelewowy przygotował świeży napój o stałej godzinie. Są to coraz popularniejsze rozwiązania, które na pewno na stałe zagoszczą w każdym ekspresie do kawy.

sprawdź produkty


Z promocji wyłączone są produkty wskazane w kategorii OUTLET.

1/ Promocyjną cenę produktów gwarantujemy do 2024-04-30, godz. 23:59 dla produktów oznaczonych "cena z kodem: ME0804-300424" gdzie, dla uzyskania promocyjnej ceny trzeba w zamówieniu wpisać kod: ME0804-300424.

2/ Promocyjną cenę produktów gwarantujemy do 2024-05-14, godz. 23:59 dla produktów oznaczonych "cena z kodem: ME1704-140524" gdzie, dla uzyskania promocyjnej ceny trzeba w zamówieniu wpisać kod: ME1704-140524.

3/ Promocyjną cenę produktów gwarantujemy do 2024-05-06, godz. 23:59 dla produktów oznaczonych "cena z kodem: ME1904-060524" gdzie, dla uzyskania promocyjnej ceny trzeba w zamówieniu wpisać kod: ME1904-060524.

4/ Promocyjną cenę produktów gwarantujemy do 2024-04-30, godz. 23:59 dla produktów oznaczonych "cena z kodem: ME1904-300424" gdzie, dla uzyskania promocyjnej ceny trzeba w zamówieniu wpisać kod: ME1904-300424.

5/ Promocyjną cenę produktów gwarantujemy do 2024-05-06, godz. 23:59 dla produktów oznaczonych "cena z kodem: R1804-060524" gdzie, dla uzyskania promocyjnej ceny trzeba w zamówieniu wpisać kod: R1804-060524.

6/ Promocyjną cenę produktów gwarantujemy do 2024-04-22, godz. 23:59 dla produktów oznaczonych "cena z kodem: R2004-220424" gdzie, dla uzyskania promocyjnej ceny trzeba w zamówieniu wpisać kod: R2004-220424.
Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać


sgdata:2024-04-21 | 03:00:32
30-08-2023-45_13-17

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756