Obniż rachunki za energię elektryczną

Szukasz sposobu na obniżenie rachunków za prąd? Przydadzą Ci się gniazdka, które umożliwiają analizować pobór energii, a także zdalnie odcinać zasilanie.

Akcesoria te mogą także współpracować ze zdefiniowanymi harmonogramami czasowymi, aby zapewnić cykliczność pracy wybranych urządzeń. W obniżeniu rachunków pomoże także inteligentne oświetlenie, które wyposażone jest w czujnik ruchu i zmierzchu. Nie zużywaj prądu wtedy, gdy nie jest to niepotrzebne! Łącząc ze sobą różne czujniki i urządzenia, możliwe jest stworzenie scenariusza, który pozwoli na automatyczne włączenie światła, na przykład po Twoim wejściu do domu.

Komunikacja Wi-Fi
Pełna kontrola przez smartfon
Monitorowanie zużycia energii
Super
Mateusz
11 grudnia 2022
Mateusz
11 grudnia 2022
Super
Gniazdko spełnia moje oczekiwania oraz funkcje, do którego zostało stworzone. Warto zapłacić więcej za wygodę, szczególnie w trudno dostępnych miejscach jak u mnie :)
Inteligentne żarówki
Zobacz więcej
z kategorii
Inteligentne żarówki
SPRAWDŹ

Energiczny poranek

O ustalonej godzinie,
inteligentny głośnik włącza ulubioną
stację radiową, aby Cię obudzić.
W porze zimowej, automatycznie zapala się światło w sypialni, korytarzu i łazience.
W tym czasie
ekspres automatycznie parzy kawę.
Gdy spałeś, wypiekacz do chleba
przygotował świeże pieczywo na śniadanie.
Inteligentna żarówka LED SETTI+ SL127N 10W E27 Wi-Fi
Moc [W]: 10
Barwa światła: Ciepła biel, Zimna biel
Trzonek: E27
3499
49,99
Ciepła i zimna barwa światła
Pełna kontrola przez smartfon
Konfiguracja poziomu jasności
Mariusz
Mariusz
Świetna żarówka, instalacja bezproblemowa, wziąłem jedną na próbę a następnie dokupiłem jeszcze pięć. Fajna sprawa że można sterować wszystkimi żarówkami w przeróżny sposób dzięki aplikacji TUYA. Ogólnie polecam - osobiście jestem bardzo zadowolony.

Włączaj, wyłączaj i zmieniaj kolor oświetlenia w całym domu

Inteligentne oświetlenie to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Wystarczy, że połączysz lampy lub żarówki z aplikacją, aby potem móc zarządzać ich pracą w trybie zdalnym. Możliwe jest ustawianie różnych scenariuszy automatyzacji, a także zmiana koloru lub poziomu jasności światła. Parowanie oświetlenia z czujnikami i definiowanie harmonogramu pracy wpływa także na oszczędność energii elektrycznej, co pozwala zaoszczędzić pieniądze.

sprawdź produkty

Steruj ogrzewaniem za pomocą smartfona

Wiesz, że sterowanie temperaturą w Twoim domu może być teraz o wiele prostsze? Dzięki rozwiązaniom smart home, możesz między innymi ustawiać wybraną temperaturę na inteligentnej głowicy termostatycznej. Coraz więcej pieców centralnego ogrzewania może być zarządanych z poziomu smartfona. Dodatkowa integracja ze stacją pogodą pozwoli na automatyczne włączenie lub wyłączenie ogrzewania.

sprawdź produkty

Zabezpiecz się przed złodziejem

Zło nie śpi, ale Ty możesz odpoczywać spokojnie. Wystarczy, że wyposażyć dom w odpowiednie urządzenia.

Monitoring podłączony do sieci Wi-Fi może zarejestrować wszystko, co dzieje się na Twoim podwórku. Czujniki ruchu i zmierzchu uruchomią oświetlenie zewnętrzne w odpowiednim momencie, skutecznie odstraszając potencjalnego złodzieja. Nawet jeśli jesteś na wakacjach, możesz sprawdzić co dzieje się w Twoim domu. W ramach systemów smart home możesz także zainstalować funkcjonalne alarmy, a także wideodomofony, które pozwalają podejrzeć, kto znajduje się po drugiej stronie drzwi.

Oglądąj na żywo, co dzieje się w Twoim domu i ogrodzie.

Monitoring pozwala nie tylko rejestrować to, co dzieje się w domu lub na podwórku, ale także oglądać podgląd live. Nowoczesne kamery mogą pracować niezależnie i dzięki podłączeniu do sieci bezprzewodowej, możesz oglądać obraz z każdego miejsca na świecie. Niektóre urządzenia są dodatkowo wyposażone w czujniki, które mogą wywoływać konkretne akcje. Kamera z czujnikiem ruchu może wywołać oświetlenie zewnętrzne, które zapali się w momencie wykrycia intruza. To tylko przykład jednego z możliwych scenariuszy, które możesz zdefiniować za pomocą aplikaacji do zarządzania smart home.

sprawdź produkty
Kamery
29999
349,99
Zobacz więcej
z kategorii
Kamery
SPRAWDŹ

Nadchodzi noc

Na zewnątrz jest już ciemno,
więc oświetlenie zewnętrzne włącza się.
Światło w domu ciemnieje, zmienia się także jego barwa.
O określonej godzinie opuszczają się rolety zewnętrzne i ryglują zamki w drzwiach.
Aktywuje się także ochrona alarmowa.
Czujniki zalania, gazu i czadu czuwają nad Twoim bezpieczeństwem podczas snu, a w razie zagrożenia – budzą.
Kamera SETTI+ SC850
Funkcje: Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Tryb nocny
Kamera: 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS
Zasilanie: Akumulatorowe
29999
349,99
Odporna na warunki pogodowe
Pełna kontrola przez smartfon
2 rodzaje zasilania - baterie lub USB
Kamera bezprzewodowa
Roman
25 stycznia 2022
Roman
25 stycznia 2022
Kamera bezprzewodowa
Szukałem kamery bezprzewodowej na działkę, do której nie doprowadziłem jeszcze prądu. Jestem bardzo zadowolony. Konfiguracja nie była trudna, mimo, że nie jestem asem informatycznym.

Wideodomofony pozwalają sprawdzić, kto znajduje się po drugiej stronie drzwi.

Wideodomofony są świetnym uzupełnieniem tradycyjnego rozwiązania. Teraz, poza głosem gościa, możesz także zobaczyć jego twarz. To pozwala zweryfikować, kto znajduje się po drugiej stronie drzwi. To niezwykle ważne, zwłaszcza, jeśli często nie ma Cięw domu i martwisz się o swoich domowników.

sprawdź produkty

Korzystaj z inteligentnych systemów zabezpieczenia, któe mogą wysłać alarm na Twój telefon.

Nie brakuje inteligetnych systemów zabezpieczenia mienia. Mogą to być na przykład zamki drzwi, które zablokowują się po Twoim wyjściu. Rolety antywłamaniowe także mogą opuścić się same, kiedy lokalizator GPS wykryje, że odjechałeś do pracy. Urządzenia smart home mogą być z powodzeniem używane do zabezpieczenia mienia i domowników.

sprawdź produkty
Czujniki ruchu
Zobacz więcej
z kategorii
Czujniki ruchu
SPRAWDŹ

Wychodzisz z domu do pracy

Czujnik ruchu w garażu
aktywuje otwarcie bramy wjazdowej.
Dzięki modułowi GPS,
Twój odjazd poza wyznaczoną strefę, jest sygnałem dla spuszczenia rolet antywłamaniowych, zaryglowania zamków drzwiach i sprawdzenia poprawności zamknięcia okien.
Włączone urządzenia elektryczne, takie jak żelazko, wyłączają się dzięki inteligentnemu gniazdku sieciowemu.
Pod Twoją nieobecność, robot koszący i odkurzacz automatyczny wykonują za Ciebie domowe obowiązki.

Czujnik uruchomi alarm i wyśle powiadomienie, jeśli drzwi lub okno zostaną otwarte.

Inteligentne czujniki są znakomitym dodatkiem do każdego domu lub mieszkania. Dzięki ich pracy wzrasta poziom bezpieczeństwa domowników i posiadanego majątku. Czujniki otwarcia okien lub drzwi są w stanie alarmować domownika o tym, że nie zostały domknięte prawidłowo. To szczególnie ważne pod Twoją nieobecność, gdy istnieje spore ryzyko włamania. To także ważne, jeśli ogrzewasz mieszkania lub korzystasz z klimatyzacji. Źle domknięte okna obniżają skuteczność procesów, generując dodatkowe koszty.

sprawdź produkty

Domowe obowiązki, gdy jesteś poza domem

Wiesz, że wiele obowiązków możesz zrealizować za pomocą jednego kliknięcia?

Urządzenia mogą pracować za Ciebie także według ustalonego harmonogramu. Trawnik skosi robot, a podłogi umyje i odkurzy odkurzacz automatyczny. Podlewanie ogrodu także może odbyć się samoczynnie, według stworzonego przez Ciebie scenariusza. To bardzo wygodne rozwiązanie, które nie wymaga od Ciebie pamiętania o istotnych obowiązkach. Automatyzacja bardzo ułatwia życie, czyniąc je niezwykle komfortowym.

Wykorzystaj zaoszczędzony czas na odpoczynek z bliskimi.

Czyste podłogi w całym domu
Twórz i zapisuj mapy pomieszczeń
Mopowanie bez zacieków
W końcu ktoś sprząta za mnie!
Grażyna
2 września 2022
Grażyna
2 września 2022
W końcu ktoś sprząta za mnie!
I robi to bardzo dobrze :) A ja mogę odpocząć na kanapie. Odkurza i zmywa podłogi. Pracuje sprawnie. Aplikacja jest intuicyjna. Połączenie odkurzacza z telefonem poszło sprawnie. Stworzył sobie mapy pomieszczeń i odtąd radzi sobie świetnie! Informuje w aplikacji np. o stanie i zużyciu szczotek i kiedy trzeba je wymienić. Bardzo polecam, aż sprawdzę jakie jeszcze produkty Setti+ ma do zaoferowania :)
Automatyczny tryb pracy
Wiele czujników bezpieczeństwa
Aż do 800 m2 powierzchni
Fajny sprzęt
Tomasz
15 czerwca 2020
Tomasz
15 czerwca 2020
Fajny sprzęt
Jestem bardzo zaskoczony zaradnością tej kosiarki. Kupowałem ja z myślą że raczej nie da rady sobie z moim bardzo nierównym i nieregularnym trawnikiem a tu proszę, świetnie sobie radzi na nierównościach. Czas pracy na jednym ładowaniu w moim przypadku 110 minut, więc kolejne pozytywne zaskoczenie bo instrukcja podaje max 90 minut. Jeżeli ktoś chce odpocząć od koszenia trawnika to polecam tego robota.

Ustaw harmonogram prania i spersonalizowany program

Pranie należy do jednych z najpopularniejszych obowiązków domowych. Możesz je sobie ułatwić, sterując pralką z poziomu aplikacji mobilnej. Pralki z technologią smart mogą rozpocząć cykl prania o zadanej godzinie. Wystarczy, że Ty przygotujesz odzież i środki chemiczne wcześniej. Możliwe jest również definiowanie własnych, spersonalizowanych programów. Wybrać możesz temperaturę, prędkość wirowania i czas cyklu.

sprawdź produkty

Sprawdź, co znajduje się w Twojej lodówce, kiedy jesteś na zakupach.

To naprawdę rewolucyjna nowość. W ofercie pojawiają się pierwsze lodówki, które wyposażone są w kamery. Dzięki temu możesz sprawdzić, czego Ci brakuje, aby kupić to po drodze z pracy. W ten sposób unikniesz niespodziewanych braków i nie będziesz musiał przygotowywać listy zakupów. Wystarczy, że włączysz podgląd na ekranie Twojego smartfona. Prawda, że proste?

sprawdź produkty

Zarządzanie powietrzem w Twoim domu

Oczyszczacze i nawilżacze powietrza pozwalają zapewnić odpowiednie warunki w Twoim domu lub biurze. Nowoczesne urządzenia usuwają z otoczenia szkodliwe substancje, w tym bakterie i wirusy.

Z kolei odpowiedni poziom wilgotności wpływa korzystanie na jakość snu i odpoczynku. O czyste i właściwe nawilżone powietrze warto dbać cały rok, nie tylko w sezonie grzewczym. Oferowane oczyszczacze i nawilżacze współpracują z aplikacjami mobilnymi, pozwalając na zdalne sterowanie, monitorowanie i konfigurowanie pracy. Ustawienie harmonogramu działania urządzenia pozwala na przygotowanie powietrza na Twój powrót z pracy lub zagwarantować odpowiednie warunki do snu. Decydując się na zakup oczyszczacza, zwróć uwagę na możliwość połączenia go z siecią Wi-Fi.

Zarządzaj temperaturą w domu, sterując pracą ogrzewania i klimatyzacji

Możesz sterować nie tylko ogrzewaniem, ale także klimatyzacją. Aby nie pracowała ona cały czas, kiedy nie ma Cię w domu, ustaw harmonogram, według którego urządzenie zacznie pracę na godzinę przed Twoim powrotem. Dzięki temu wrócisz do schłodznego mieszkania, a jednocześnie nie odbije się to na Twoich rachunkach za prąd. Dzięki stacjom pogody, inteligentnym gniazdkom i łączności Wi-Fi, możliwe jest sparowanie prawie każdego sprzetu chłodzącego lub grzejącego.

sprawdź produkty
Oczyszczanie i jonizacja powietrza
Pełna kontrola przez smartfon
Cicha praca w trybie Sleep mode
MEGA nowoczesny!
Kam
23 września 2022
Kam
23 września 2022
MEGA nowoczesny!
Sprzęt świetny, zgodny z opisem, przy tym wygląd bardzo nowocześnie. Robi wrażenie. Bardzo dobry wybór w tej półce cenowej, polecam!
Nawet 24 godziny pracy na jednym napełnieniu
Do 24 m2 powierzchni
Wkład filtrujący wodę
Świetny produkt w przystępnej cenie...
Mateusz
13 października 2021
Mateusz
13 października 2021
Świetny produkt w przystępnej cenie...
Szukając nawilżacza powietrza natknąłem się na produkt firmy Artdom: nawilżacz powietrza MILLA HOME MAH150. Spełnia on w zupełności nasze oczekiwania pod kątem zastosowania w domu. Doskonale nawilża powietrze, przez co przyjemniej się oddycha naszej rodzinie. Polecam każdemu ten produkt.

Zagrożenia pod kontrolą

Bezpieczeństwo zapewnia nie tylko monitoring i alarm.

Ważne jest również zabezpieczenie przed trującymi substancjami. Czujniki gazu, czadu i dymu pozwalają wykryć zagrożenie na długo przed Tobą. Jednorazowa inwestycja chroni życie i zdrowie wszystkich domowników. Zainstalowane detektory uruchomią alarm dźwiękowy, gdy tylko zostanie przekroczona norma obecności w powietrzu którejś ze szkodliwych substancji. Inteligentne czujniki mogą również wysyłać powiadomienia na Twój smartfon oraz zapisywać historię alertów w pamięci aplikacji.

Inteligentne czujniki alarmują na wypadek zagrożenia

Obecność czujników bardzo podnosi poziom bezpieczeństwa domowników. Urządzenia są w stanie wykryć niebezpieczne substancje, jak na przykład czad. Możliwe jest także zaalarmowanie domowników w momencie ulatniania się gazu lub pożaru. W ofercie znajdziesz także czujniki alarmujące o zalaniach mieszkania. Wiele z nich może wysłać powiadomienia na Twój telefon, abyś mógł zareagować nawet wtedy, gdy przebywasz poza domem.

sprawdź produkty

Budź się pełny energii

Nie musisz budzić się irytującym dźwiękiem budzika. Rozpoczynaj dzień od ulubionej muzyki.

Inteligentny głośnik odtworzy Twoją ulubioną składankę, która będzie Ci towarzyszyć aż do opuszczenia domu. Aromatyczna kawa może zostać zaparzona samodzielnie przez Twój ekspres. Ustaw tylko harmonogram pracy lub zleć przygotowanie napoju za pomocą aplikacji mobilnej. Od tej pory, Twoje poranki nie muszą być nerwowe – zdążysz ze wszystkim na czas.

Przygotuj pyszną kawę jednym klinięciem w smarfonie.

Na rynku jest już całkiem sporo ekspresów, które mogą być sterowane z poziomu aplikacji mobilnej. Wystarczy, że sparujesz sprzęt z siecią bezprzewodową, aby zaparzać kawę leżąc jeszcze w łóżku. Możliwe jest także ustawienie harmonogramu, aby ekspres przelewowy przygotował świeży napój o stałej godzinie. Są to coraz popularniejsze rozwiązania, które na pewno na stałe zagoszczą w każdym ekspresie do kawy.

sprawdź produkty
Trzy wersje kolorystyczne
Zasilanie sieciowe
Dźwięk 3650 stopni
Super sprawa i urządzenie
Jakub
3 kwietnia 2021
Jakub
3 kwietnia 2021
Super sprawa i urządzenie
Jeden z lepszych tego typu produktów, łatwe w użytkowaniu szybko i sprawnie łączy się z aplikacją i innymi związanymi z nią urządzeniami, po prostu cudo.


Z promocji wyłączone są produkty wskazane w kategorii OUTLET.

1/ Promocyjną cenę produktów gwarantujemy do 2023-01-29, godz. 23:59 dla produktów oznaczonych "cena z kodem: ME10-290123" gdzie, dla uzyskania promocyjnej ceny trzeba w zamówieniu wpisać kod: ME10-290123.

2/ Promocyjną cenę produktów gwarantujemy do 2023-01-27, godz. 23:59 dla produktów oznaczonych "cena z kodem: ME20-270123" gdzie, dla uzyskania promocyjnej ceny trzeba w zamówieniu wpisać kod: ME20-270123.

3/ Promocyjną cenę produktów gwarantujemy do 2023-02-01, godz. 23:59 dla produktów oznaczonych "cena z kodem: ME26-010223" gdzie, dla uzyskania promocyjnej ceny trzeba w zamówieniu wpisać kod: ME26-010223.

4/ Promocyjną cenę produktów gwarantujemy do 2023-01-27, godz. 11:00 dla produktów oznaczonych "cena z kodem: NOCNA" gdzie, dla uzyskania promocyjnej ceny trzeba w zamówieniu wpisać kod: NOCNA.

5/ Promocyjną cenę produktów gwarantujemy do 2023-01-31, godz. 23:59 dla produktów oznaczonych "cena z kodem: R06-310123" gdzie, dla uzyskania promocyjnej ceny trzeba w zamówieniu wpisać kod: R06-310123.

6/ Promocyjną cenę produktów gwarantujemy do 2023-01-27, godz. 10:00 dla produktów oznaczonych "cena z kodem: R24-270123G10" gdzie, dla uzyskania promocyjnej ceny trzeba w zamówieniu wpisać kod: R24-270123G10.
Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać


sgdata:2023-01-27 | 01:49:05
26-01-2023-34_08-09

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756