Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 5.5 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 40 W |
| Trzonek: | E14 |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
169 zł
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 5.5 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 40 W |
| Trzonek: | E14 |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 9 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 75 W |
| Trzonek: | B22 |
| Barwa światła: | Wielokolorowa (RGB) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 5 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 40 W |
| Trzonek: | E27 |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 6.5 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 60 W |
| Trzonek: | E27 |
| Barwa światła: | Wielokolorowa (RGB) |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
489 zł
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 4 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 25 W |
| Trzonek: | E14 |
| Barwa światła: | Ciepła biel, Neutralna biel, Zimna biel |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 5 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 32 W |
| Trzonek: | GU10 |
| Barwa światła: | Ciepła biel, Wielokolorowa (RGB), Zimna biel |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 6 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 50 W |
| Trzonek: | GU10 |
| Barwa światła: | Neutralna biel |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 4.8 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 35 W |
| Trzonek: | GU10 |
| Barwa światła: | Ciepła biel, Neutralna biel, Wielokolorowa (RGB), Zimna biel |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 2.9 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 26 W |
| Trzonek: | GU10 |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 6.5 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 60 W |
| Trzonek: | GU10 |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 4.9 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 40 W |
| Trzonek: | E14 |
| Barwa światła: | Wielokolorowa (RGB) |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 9 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 70 W |
| Trzonek: | GU10 |
| Barwa światła: | Neutralna biel |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 4.8 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 40 W |
| Trzonek: | E14 |
| Barwa światła: | Ciepła biel, Neutralna biel, Wielokolorowa (RGB), Zimna biel |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 10 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 70 W |
| Trzonek: | E27 |
| Barwa światła: | Neutralna biel |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 2.2 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 26 W |
| Trzonek: | E14 |
| Barwa światła: | Neutralna biel |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 4.8 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 40 W |
| Trzonek: | E14 |
| Barwa światła: | Ciepła biel, Neutralna biel, Wielokolorowa (RGB), Zimna biel |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 2 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 10 W |
| Trzonek: | E27 |
| Barwa światła: | Niebieska |
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 4 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 35 W |
| Trzonek: | E27 |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 5.9 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 60 W |
| Trzonek: | E14 |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 5.9 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 60 W |
| Trzonek: | E14 |
| Barwa światła: | Neutralna biel |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 3.4 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 40 W |
| Trzonek: | E14 |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 4.8 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 35 W |
| Trzonek: | GU10 |
| Barwa światła: | Ciepła biel, Neutralna biel, Wielokolorowa (RGB), Zimna biel |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 3.8 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 60 W |
| Trzonek: | E27 |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 4.9 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 40 W |
| Trzonek: | E14 |
| Barwa światła: | Neutralna biel |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 5.9 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 60 W |
| Trzonek: | E27 |
| Barwa światła: | Neutralna biel |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Żarówka LED |
|---|---|
| Moc [W]: | 4 |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 35 W |
| Trzonek: | E27 |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
Zakres od A do G
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.

