Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (13)
AGD małe (196)
Znaleziono w kategoriach: (177)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 1500 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 5 |
| Funkcje: | Mieszanie, Ubijanie piany, Wyrabianie ciasta |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja pracy pulsacyjnej, Łagodny start, Misa robocza z pokrywką, Możliwość mycia części w zmywarce... |
| Seria: | Inna |
| Liczba poziomów obrotów: | 8 |
| 2200 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 6.2 |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Ubijanie piany, Ucieranie, Wyrabianie ciasta |
| Funkcje dodatkowe: | 6 poziomów prędkości, Blokada pokrywy, Blokada ramienia, Funkcja pracy pulsacyjnej, Łagodny start... |
| Liczba poziomów obrotów: | 6 |
| 400 | |
| 80 | |
| Typ: | Pionowa |
| Nie | |
| Konstrukcja: | Wałek ślimakowy |
| Funkcje: | Funkcja reverse, Możliwość mycia elementów w zmywarce, Wyjmowany zbiornik na miąższ, Pojemnik na sok |
| Funkcje dodatkowe: | Zabezpieczenie przed niepoprawnym montażem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| 250 | |
| 60 | |
| Typ: | Pionowa |
| Mechaniczna-skokowa | |
| Konstrukcja: | Antypoślizgowe nóżki, Średnica otworu do napełniania - 103 mm |
| Funkcje: | Funkcja reverse, Pojemnik na sok |
| Funkcje dodatkowe: | Nie zawiera BPA, Technologia Heavy Press, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5 | |
| Moc [W]: | 1500 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Moc [W]: | 1800 |
|---|---|
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | 8 automatycznych programów, Automatyczne wyłączenie, Gotowanie, Smażenie, Utrzymanie ciepła |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 4.2 | |
| Moc [W]: | 1300, 1500 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Zakres od A do G
| Rodzaj: | Lodówka |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 26 |
| Zasilanie: | Sieciowe, Z gniazda zapalniczki samochodowej 12V |
| Waga [kg]: | 4.1 |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada uchwytu, Mocny uchwyt, Sygnalizacja świetlna trybu pracy, Tryb pracy ECO |
Zakres od A do G
| 2000 | |
| Typ: | Konwektorowy |
| Konstrukcja: | Uchwyt ułatwiający przenoszenie |
| Funkcje: | Termostat, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje dodatkowe: | 2 poziomy mocy, Regulacja termostatu, Tryb Turbo |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| 2 | |
| Wymiary (WxSxG) [mm]: | 360 x 630 x 105 |
| 2000 | |
| Możliwość montażu na ścianie: | Nie |
| Tak | |
| Rodzaj: | Grzejnik |
| Funkcje: | Regulacja stopnia mielenia |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Regulacja stopnia mielenia: | Tak |
| Rodzaj: | Młynek |
| Moc [W]: | 110 |
|---|---|
| Pojemność zbiornika [l]: | 1.3 |
| Uzupełnianie zbiornika: | Ręczne |
| Wydajność [g/h]: | 500 |
| Funkcje dodatkowe: | Lampka kontrolna, Poręczny uchwyt |
| Liczba kostek wytwarzanych w jednym cyklu: | 9 |
| 170 | |
| Typ: | Kondensacyjny |
| Konstrukcja: | Kółka, Lekka i wytrzymała konstrukcja |
| Funkcje: | Automatyczne wyłączenie |
| Moc [W]: | 100 |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość prania, Szybkie nagrzewanie, Timer, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Rodzaj produktu: | Koc elektryczny |
| Rozmiar [cm]: | 160 x 120 |
| Materiał: | Polar |
| Termostat: | Tak |
| 170 | |
| Typ: | Kondensacyjny |
| Konstrukcja: | Kółka, Lekka i wytrzymała konstrukcja |
| Funkcje: | Automatyczne wyłączenie |
| Rodzaj: | Kawiarka elektryczna |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 270 |
| Pojemność [filiżanki]: | 6 |
| Przeznaczenie do kuchenek: | Elektrycznych |
| Moc [W]: | 1600 |
|---|---|
| Funkcje: | Regulacja temperatury, Nieprzywieralna powłoka płytek |
| Wykonanie obudowy: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Liczba gofrów: | 2 |
| Kształt gofrów: | Prostokąty |
| 500 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 2 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Malakser 500 ml, Pojemnik z miarką 700 ml |
| Funkcje: | Rozdrabnianie, Siekanie, Ubijanie piany |
| 1.7 | |
| 2000 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody |
| Funkcje dodatkowe: | Lampka kontrolna, Podświetlony przycisk włączenia i wyłączenia |
| 400 | |
| 80 | |
| Typ: | Pionowa |
| Mechaniczna-skokowa | |
| Konstrukcja: | Antypoślizgowa podstawa, Filtr ze stali nierdzewnej |
| Funkcje: | Funkcja reverse, Możliwość mycia elementów w zmywarce, Wyjmowany zbiornik na miąższ, Pojemnik na sok |
| Funkcje dodatkowe: | Blokada bezpieczeństwa, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| 0.8 | |
| 1000 | |
| Element grzejny: | Grzałka płytowa |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Bezpieczny w dotyku, Wskaźnik poziomu wody, Podświetlenie wnętrza |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączenie, Bezpieczna odchylana pokrywka z blokadą, Bezprzewodowa konstrukcja... |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 11 | |
| Moc [W]: | 2700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 11 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 1500 |
| Wskaźniki: | Wskaźnik gotowości pary |
| 0.4 | |
| Wyposażenie: | 1 x nakładka do dywanów, 2 x Nakładka, Adapter do akcesoriów, Dysza, Głowica mała, Końcówka do fug, Kubek na wodę... |
| 1.7 | |
| 2000 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody |
| Funkcje dodatkowe: | Lampka kontrolna |
| 1500 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 5 |
| Funkcje: | Mieszanie, Ubijanie piany, Wyrabianie ciasta |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja pracy pulsacyjnej, Łagodny start, Misa robocza z pokrywką, Możliwość mycia części w zmywarce... |
| Seria: | Inna |
| Liczba poziomów obrotów: | 8 |
| 0.8 | |
| 1000 | |
| Element grzejny: | Grzałka płytowa |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Bezpieczny w dotyku, Wskaźnik poziomu wody, Podświetlenie wnętrza |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączenie, Bezpieczna odchylana pokrywka z blokadą, Bezprzewodowa konstrukcja... |
| Moc [W]: | 380 |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Ochrona przed przegrzaniem, Podświetlany włącznik/wyłącznik, Sygnał dźwiękowy końca pracy |
| Rodzaj: | Jajowar |
| Liczba jaj maksimum [szt]: | 7 |
| Moc [W]: | 930 |
|---|---|
| Funkcje: | Tacka na okruchy, Rozmrażanie, Automatyczne wyłączenie po zakończeniu opiekania, Ruszt do bułek |
| Funkcje dodatkowe: | Podgrzewanie |
| Wykonanie obudowy: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Liczba tostów: | 2 |
| Kolor: | Szaro-złoty |
|---|---|
| Moc [W]: | 1000 |
| 57 | |
| 2 | |
| Funkcje: | Błyskawiczne nagrzewanie, Nawiew zimnego powietrza, Obrotowy przewód, Powłoka ceramiczna... |
| Wyposażenie: | 4 x wymienna końcówka |
| Zastosowane technologie: | Brak |