Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (54)
AGD małe (183)
Komputery i tablety (116)
Smartfony i zegarki (1)
Gaming (11)
Rowery i hulajnogi (2)
Fitness i sport (20)
Dom (26)
Znaleziono w kategoriach: (331)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 800 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 4 |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Ubijanie piany, Wyrabianie ciasta |
| Funkcje dodatkowe: | Ruch planetarny |
| Seria: | Inna |
| Liczba poziomów obrotów: | 6 |
| Tryby pracy: | Gotowanie, Gotowanie na parze, Podgrzewanie, Smażenie, Wypiekanie ciast |
|---|---|
| 5 | |
| Moc [W]: | 850 |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
| Funkcje dodatkowe: | Minutnik, Regulacja temperatury, Programy automatyczne |
| Funkcje: | Funkcja opóźnionego startu, Sygnał dźwiękowy |
| Wyposażenie: | 1 x chochla, 1 x kosz do gotowania na parze, 1 x łyżka, 1 x miarka |
| Tak | |
| Minutnik: | Tak |
| 350 | |
| Pojemność całkowita kielicha [l]: | 1.5 |
| Wykonanie kielicha: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba prędkości: | 3 |
| Funkcje dodatkowe: | Rozdrabnianie, Siekanie, Ubijanie |
| 900 | |
| Pojemność całkowita kielicha [l]: | 0.35, 0.5, 0.8 |
| Wykonanie kielicha: | Trytanowe tworzywo sztuczne |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Mielenie kawy, Mielenie ziaren, Przygotowywanie smoothie, Rozdrabnianie |
| Ceramiczna | |
| Moc [W]: | 2400 |
| 20 | |
| 75 | |
| Funkcje: | Funkcja samooczyszczenia, Blokada kapania, Pionowy wyrzut pary, Regulacja strumienia pary, Spryskiwacz |
| Rodzaj: | Wentylator stojący |
|---|---|
| Moc [W]: | 50 |
| Średnica śmigła [cm]: | 40 |
| Liczba poziomów mocy: | 3 |
| Zakres działania 0-360°: | 0 - 90° |
| 56 | |
| Długość przewodu zasilającego [cm]: | 150 |
| Funkcje: | Regulacja poziomów mocy, Regulacja prędkości nawiewu |
| Funkcje dodatkowe: | Ochrona przed przegrzaniem |
| Typ: | Frytkownica tradycyjna |
|---|---|
| 2.5 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 150 - 190 ºC |
| Moc [W]: | 650 |
|---|---|
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Funkcje dodatkowe: | Anti Drip, Podtrzymywanie temperatury |
| Funkcje: | Wskaźnik poziomu wody, Filtr |
| Pojemność [filiżanki]: | 4 |
| Wyposażenie: | Dzbanek |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Wskaźnik słabej baterii |
|---|---|
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - funt, Oz - uncja |
| Wyposażenie: | Brak |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
|---|---|
| Funkcje: | Pojemnik do gotowania sypkich produktów, Minutnik |
| Moc [W]: | 400 |
| 7.5 | |
| Wykonanie pojemnika: | Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Pojemnik na ryż |
| Nie | |
| Minutnik: | Tak |
| Moc [W]: | 750 |
|---|---|
| Wykonanie obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba gofrów: | 2 |
| Kształt gofrów: | Kwadraty |
| Funkcje: | Nieprzywieralna powłoka płytek |
| Moc [W]: | 150 |
|---|---|
| Wykonanie noża: | Stal nierdzewna |
| Zakres krojenia [mm]: | 0-15 |
| Funkcje: | Regulacja prędkości, Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie |
| Wykonanie postawy: | Metal |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja tary, Wskaźnik słabej baterii, Wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia, Z misą |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| 1 | |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Lb - funt, Oz - uncja |
| Wyposażenie: | Misa |
| Tryby pracy: | Duszenie, Gotowanie, Grillowanie, Podgrzewanie, Rozmrażanie, Smażenie |
|---|---|
| 18 | |
| Moc [W]: | 1400 |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Funkcje dodatkowe: | Minutnik, Regulacja temperatury, Kratka grilla |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - funt, Oz - uncja |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Wskaźnik słabej baterii |
|---|---|
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - funt, Oz - uncja |
| Wyposażenie: | Brak |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Lb - funt, Ml - mililitr, Oz - uncja |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - funt, Oz - uncja |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - funt, Ml - mililitr, Oz - uncja |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Lb - funt, Oz - uncja |
| Moc [W]: | 1000 |
|---|---|
| Kształt kanapek: | Kwadraty, Panini |
| Funkcje: | Nieprzywieralna powłoka płytek |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Lampka kontrolna, Możliwość przechowywania w pozycji pionowej, Nienagrzewająca się obudowa... |
| Wykonanie obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Wskaźnik zużycia baterii, Wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Jednostki wagowe: | Funty, Kilogramy, Uncje |
| Wyposażenie: | 1 x waga dla niemowląt |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 20 |
| Dokładność pomiaru [g]: | 10 |
| Automatyczny wyłącznik: | Tak |
| Funkcja HOLD: | Tak |
| Typ: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 50 |
| Dokładność pomiaru [g]: | 100 |
| Jednostki wagowe: | Funt [lb], Kilogram [kg] |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Koc elektryczny |
|---|---|
| Rozmiar [cm]: | 150 x 80 |
| Materiał: | Poliester |
| Moc [W]: | 60 |
| Funkcje dodatkowe: | 3 poziomy temperatury, Łagodzi dolegliwości reumatyczne, Łagodzi nerwobóle i usprawnia krążenie krwi... |
| Termostat: | Tak |
| Moc [W]: | 160 |
|---|---|
| Pojemność [g]: | 50 |
| Rodzaj noża: | Ze stali nierdzewnej |
| Zabezpieczenia: | Antypoślizgowe nóżki |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja: | Ergonomiczny kształt |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Wymiary [cm]: | 27.2 x 5 |