Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (59)
Fitness i sport (95)
Dom (6492)
Warsztat i ogród (1)
Outlet (8)
Znaleziono w kategoriach: (6621)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar [cm]: | 140 x 200 |
|---|---|
| Materiał: | Poliester |
| Rodzaj zapięcia: | Zamek |
| Wzór: | Świąteczny |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 75 g/m2 |
| Zawartość zestawu: | 1 x poszewka na kołdrę 140 x 200 cm, 1 x poszewka na poduszkę 70 x 80 cm |
| Rozmiar [cm]: | 160 x 200 |
|---|---|
| Materiał: | Bawełna |
| Rodzaj zapięcia: | Zamek |
| Wzór: | Ptaki |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 115 g/m2 |
| Zawartość zestawu: | 1 x poszewka na kołdrę 160 x 200 cm, 2 x poszewka na poduszkę 70 x 80 cm |