Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (59)
Fitness i sport (95)
Dom (6490)
Warsztat i ogród (1)
Outlet (8)
Znaleziono w kategoriach: (6619)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Materiał wykonania: | Mikrofibra, Poliester |
|---|---|
| Długość całkowita [cm]: | 30 |
| Szerokość [cm]: | 30 |
| Kolor: | Stalowy |
| Materiał wykonania: | Mikrofibra, Poliester |
|---|---|
| Długość całkowita [cm]: | 30 |
| Szerokość [cm]: | 30 |
| Kolor: | Amarantowy |
| Materiał wykonania: | Mikrofibra, Poliester |
|---|---|
| Długość całkowita [cm]: | 30 |
| Szerokość [cm]: | 30 |
| Kolor: | Koralowy |
| Materiał wykonania: | Mikrofibra, Poliester |
|---|---|
| Długość całkowita [cm]: | 30 |
| Szerokość [cm]: | 30 |
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał wykonania: | Mikrofibra, Poliester |
|---|---|
| Długość całkowita [cm]: | 90 |
| Szerokość [cm]: | 50 |
| Kolor: | Jasnopomarańczowy |
| Materiał wykonania: | Mikrofibra, Poliester |
|---|---|
| Długość całkowita [cm]: | 30 |
| Szerokość [cm]: | 30 |
| Kolor: | Jasnopomarańczowy |
| Materiał wykonania: | Mikrofibra, Poliester |
|---|---|
| Długość całkowita [cm]: | 140 |
| Szerokość [cm]: | 70 |
| Kolor: | Zielony |
| Materiał wykonania: | Mikrofibra, Poliester |
|---|---|
| Długość całkowita [cm]: | 30 |
| Szerokość [cm]: | 30 |
| Kolor: | Kremowy |
| Szerokość [cm]: | 140 |
|---|---|
| Typ: | Zaciemniająca |
| Sposób zawieszenia: | Przelotki |
| Wymiary (WxS) [cm]: | 250 x 140 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 75 g/m2, Ilość przelotek: 8 szt., Średnica przelotek: 4 cm, Tolerancja rozmiaru +/- 3%, Zwiewna tkanina |
| Zawartość zestawu: | 1 x zasłona gotowa 140 x 250 cm |
| Zastosowanie: | Do salonu, Do sypialni |
| Kolor: | Grafitowy |
| Materiał: | 100% poliester |
| Wzór: | Gładki |
| Liczba elementów w zestawie: | 1 |
| Szerokość [cm]: | 140 |
|---|---|
| Typ: | Półzaciemniająca |
| Sposób zawieszenia: | Przelotki |
| Wymiary (WxS) [cm]: | 250 x 140 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 140 g/m2, Łatwa w prasowaniu, Prać w temp. 30 stopni, Tolerancja rozmiaru: +/- 3 cm |
| Zawartość zestawu: | 1 x zasłona gotowa 140 x 250 cm |
| Zastosowanie: | Do jadalni, Do salonu, Do sypialni |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | 100% poliester |
| Wzór: | Gładki |
| Liczba elementów w zestawie: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 125 g/m2, Przyjemne i miłe w dotyku, Wytrzymały i przewiewny materiał... |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1 x prześcieradło 140 x 200 cm |
| Kolor: | Kremowy |
| Materiał: | Jersey bawełniany |
| Z gumką: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 125 g/m2, Przyjemne i miłe w dotyku, Wytrzymały i przewiewny materiał... |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1 x prześcieradło 160 x 200 cm |
| Kolor: | Jasnoszary |
| Materiał: | Jersey bawełniany |
| Z gumką: | Tak |
| Szerokość [cm]: | 140 |
|---|---|
| Sposób zawieszenia: | Kółka, Przelotki |
| Wymiary (WxS) [cm]: | 250 x 140 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 100 g/m2, Ładnie się układa, Wygodna w zakładaniu |
| Zawartość zestawu: | 1 x firana 140 x 250 cm |
| Zastosowanie: | Do salonu, Do sypialni |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | 100% poliester |
| Obciążnik: | Nie |
| Wzór: | Gładki |
| Liczba elementów w zestawie: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Delikatny połysk, Gramatura: 125 g/m2, Łatwo się prasuje, Miękka w dotyku |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1 x poszewka na poduszkę 40 x 40 cm |
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał: | Makosatyna |
| Rodzaj zapięcia: | Zamek |
| Wzór: | Gładki |
| Liczba elementów w zestawie: | 1 |
| Styl: | Klasyczny |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 75 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wykończenia: | Połysk |
| Możliwość formowania: | Nie |
| Szerokość [cm]: | 140 |
|---|---|
| Typ: | Zaciemniająca |
| Sposób zawieszenia: | Przelotki |
| Wymiary (WxS) [cm]: | 250 x 140 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 200 g/m2, Ilość przelotek: 8 szt., Miękki w dotyku materiał, Średnica przelotek: 4 cm... |
| Zawartość zestawu: | 1 x zasłona 140 x 250 cm |
| Zastosowanie: | Do salonu, Do sypialni |
| Kolor: | Stalowo-złoty |
| Materiał: | 100% poliester |
| Wzór: | Przecierany nadruk |
| Liczba elementów w zestawie: | 1 |
| Szerokość [cm]: | 300 |
|---|---|
| Sposób zawieszenia: | Taśma, Tunel, Żabki |
| Wymiary (WxS) [cm]: | 160 x 300 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 50 g/m2, Szerokość taśmy marszczącej: 8 cm, Wysokość wypustki nad taśmą: 3 cm |
| Zawartość zestawu: | 1 x firana 300 x 160 cm |
| Zastosowanie: | Do jadalni, Do salonu, Do sypialni |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | 100% poliester - woal |
| Obciążnik: | Nie |
| Wzór: | Gładki |
| Liczba elementów w zestawie: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 70 g/m2, Łatwa w czyszczeniu, Nie wybielać, Zamek błyskawiczny wszyty z boku |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1 x poszewka na poduszkę 45 x 45 cm |
| Kolor: | Stalowy |
| Materiał: | Poliester |
| Rodzaj zapięcia: | Zamek |
| Wzór: | Kwiaty |
| Liczba elementów w zestawie: | 1 |
| Rozmiar [cm]: | 40 x 40 |
|---|---|
| Rodzaj zapięcia: | Zamek |
| Wzór: | Symetryczne fale |
| Materiał: | Poliester - welwet |
| Liczba elementów w zestawie: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 200 g/m2, Zamek błyskawiczny wszyty z boku |
| Szerokość [cm]: | 155 |
|---|---|
| Typ: | Zaciemniająca |
| Sposób zawieszenia: | Szelki |
| Wymiary (WxS) [cm]: | 240 x 155 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 180 g/m2 |
| Zawartość zestawu: | 1 x zasłona gotowa 155 x 240 cm |
| Zastosowanie: | Do altany, Do pergoli, Na balkon, Na taras |
| Kolor: | Beżowy |
| Materiał: | 100% poliester |
| Wzór: | Gładki |
| Liczba elementów w zestawie: | 1 |
| Szerokość [cm]: | 140 |
|---|---|
| Typ: | Półzaciemniająca |
| Sposób zawieszenia: | Przelotki |
| Wymiary (WxS) [cm]: | 250 x 140 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 140 g/m2, Ilość przelotek: 8 szt., Średnica przelotek: 4 cm |
| Zawartość zestawu: | 1 x zasłona gotowa 140 x 250 cm |
| Zastosowanie: | Do salonu, Do sypialni |
| Kolor: | Pudrowy Róż |
| Materiał: | 100% poliester |
| Wzór: | Gładki |
| Liczba elementów w zestawie: | 1 |
| Szerokość [cm]: | 140 |
|---|---|
| Typ: | Zaciemniająca |
| Sposób zawieszenia: | Przelotki |
| Wymiary (WxS) [cm]: | 250 x 140 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 80 g/m2, Ilość przelotek: 8 szt., Ładnie się układa, Łatwa w zakładaniu, Średnica przelotek: 4 cm... |
| Zawartość zestawu: | 1 x zasłona gotowa 140 x 250 cm |
| Zastosowanie: | Do salonu, Do sypialni |
| Kolor: | Biało-turkusowy |
| Materiał: | 100% poliester - etamina |
| Wzór: | Kwiaty |
| Liczba elementów w zestawie: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 125 g/m2, Łatwa w pielęgnacji, Łatwa w prasowaniu, Nie czyścić chemicznie, Odporna na uszkodzenia... |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1 x poszewka na kołdrę 220 x 200 cm, 2 x poszewka na poduszkę 70 x 80 cm |
| Zastosowanie: | Dla dorosłego |
| Kolor: | Biało-miętowy |
| Materiał: | Satyna bawełniana |
| Rodzaj zapięcia: | Zamek |
| Wzór: | Gładki |
| Liczba elementów w zestawie: | 3 |
| Informacje dodatkowe: | Miękka i miła w dotyku tkanina, Odpowiedni dla osób uczulonych na wełnę lub osób z wrażliwą skórą... |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1 x koc 150 x 200 cm |
| Kolor: | Miodowy |
| Materiał: | Poliester |
| Wzór: | Gładki |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 250 g/m2, Miękka i miła w dotyku tkanina |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1 x koc 200 x 220 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Materiał: | 100% poliester - bukla |
| Wzór: | Baranek |
| Informacje dodatkowe: | Certyfikat jakości Oeko-Tex, Gramatura: 105 g/m2 |
|---|---|
| Zawartość zestawu: | 1 x poszewka na kołdrę 160 x 200 cm, 2 x poszewka na poduszkę 70 x 80 cm |
| Zastosowanie: | Dla dorosłego |
| Kolor: | Jasnozielono-biały |
| Materiał: | Bawełna |
| Rodzaj zapięcia: | Zamek |
| Wzór: | Liście |
| Liczba elementów w zestawie: | 3 |