Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR), 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
3 099 zł
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 10 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 1000 |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
5 699 zł
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| 75 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 51.6", 5120 x 2160px, VA |
|---|---|
| 240 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 360 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 450 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 57", 7680 x 2160px, Fast-HVA |
|---|---|
| 120 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 1200 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 240 | |
| 0.4 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| 240 | |
| 0.7 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 34.1", 3440 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 24", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 50", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 60 | |
| 8 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 65", 3840 x 2160px |
|---|---|
| 60 | |
| 6.5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 75", 3840 x 2160px |
|---|---|
| 60 | |
| 6.5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 43", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 120 (FHD), 60 (4K) | |
| 3 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 450 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 13.3", 3200 x 2400px, E Ink |
|---|---|
| 30 | |
| 4:3 | |
| Złącza: | Mini HDMI - 1 szt., USB Type-C - 2 szt., Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 3 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, Rapid IPS |
|---|---|
| 200 | |
| 0.5 [GTG], 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 (SDR) |
Zakres od A do G




