| Format: | A6 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 170 |
| Liczba arkuszy: | 10 |
| Rodzaj: | Papier fotograficzny |
| Rodzaj powierzchni: | Błyszczące |
18,04 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
18,04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
18,04 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
18,04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Format: | 53 mm |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 70 |
| Liczba arkuszy: | 5 |
| Rodzaj: | Papier do drukarki |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka |
| Format: | A3 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 90 |
| Liczba arkuszy: | 500 |
| Rodzaj: | Papier do drukarki |
| Rodzaj powierzchni: | Matowe |
| Format: | 62 x 100 mm |
|---|---|
| Liczba arkuszy: | 300 |
| Rodzaj: | Etykieta termiczna |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka, Termiczna |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
| Format: | A3 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 80 |
| Liczba arkuszy: | 500 |
| Rodzaj: | Papier do drukarki |
| Rodzaj powierzchni: | Matowe |
| Format: | 38 x 90 mm |
|---|---|
| Liczba arkuszy: | 400 |
| Rodzaj: | Etykieta termiczna |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka, Termiczna |

