| Format: | 12 mm x 7 m |
|---|---|
| Rodzaj: | Taśma ciągła |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka |
12,02 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
12,02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Format: | 12 x 12 mm |
|---|---|
| Liczba arkuszy: | 1200 |
| Rodzaj: | Etykieta termiczna |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka, Termiczna |
| Format: | 17 x 54 mm |
|---|---|
| Liczba arkuszy: | 400 |
| Rodzaj: | Etykieta termiczna |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka, Termiczna |
| Format: | 53 mm |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 55 |
| Liczba arkuszy: | 3 |
| Rodzaj: | Papier do drukarki |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka |
| Format: | 53 mm |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 70 |
| Liczba arkuszy: | 1 |
| Rodzaj: | Papier do drukarki |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka |
| Format: | 53 mm |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 70 |
| Liczba arkuszy: | 3 |
| Rodzaj: | Papier do drukarki |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka |
| Format: | A3 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 80 |
| Liczba arkuszy: | 2500 |
| Rodzaj: | Papier do drukarki |
| Rodzaj powierzchni: | Gładka |
| Format: | A4 |
|---|---|
| Gramatura [g/m2]: | 100 |
| Liczba arkuszy: | 2500 |
| Rodzaj: | Papier do drukarki |
| Rodzaj powierzchni: | Matowe |

