KAMERY WEWNĘTRZNE
KAMERY ZEWNĘTRZNE
ZASILANE AKUMULATOROWE
ZASILANIE POE
POŁĄCZENIE LAN
POŁĄCZENIE WIFI
Kod: 2055437
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN |
| Kamera: | 12 Mpix, 4512 x 2512 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Śledzenie obiektów, Podgląd na żywo, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie zwierząt |
Kamera POE 12MP, doświetlenie - kolor nocą
Detekcja AI ludzi, pojazdów i zwierząt
Model producenta: P340
Kamera POE 12MP, doświetlenie - kolor nocą
Detekcja AI ludzi, pojazdów i zwierząt
Model producenta: P340
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Współpraca z systemem Google Assistant, Powiadomienia Push, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie zwierząt... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 5 Mpix (dolny obiektyw),5 Mpix (górny obiektyw), 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0... |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie zwierząt, Przycisk Reset |
Taniej o 18,39 zł
208,42 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
208,38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 16 Mpix, 7680 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Powiadomienia Push, Powiadomienia na adres email, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 2.8 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie zwierząt |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.8, Ogniskowa 5.3 - 86 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie zwierząt, Powiadomienia Push... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.8, Ogniskowa 2.7 - 13.5 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Śledzenie obiektów, Powiadomienia Push, Powiadomienia na adres email, Wykrywanie ludzi... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt, Konfigurowalny region, Zoom cyfrowy 8x |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna i wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 16 Mpix, 7680 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wyszukiwanie wideo AI, Wykrywanie przekroczenia linii, Strefa ruchu, AI ISP, Przesunięcie w czasie... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna i wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 12 Mpix, 4512 x 2512 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wyszukiwanie wideo AI, Wykrywanie przekroczenia linii, Strefa ruchu, AI ISP, Przesunięcie w czasie... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna i wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie przekroczenia linii, Strefa ruchu, Inteligentne wykrywanie zdarzeń AI, Zdalne sterowanie... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 3 Mpix (dolny obiektyw),3 Mpix (górny obiektyw), 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0... |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie zwierząt, Przycisk Reset |
Taniej o 28,01 zł
260,47 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
188,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1616 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie płaczu dziecka, Automatyczne śledzenie, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna i wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.7 - 13.5 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Podgląd na żywo, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie zwierząt |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | 4G LTE |
| Kamera: | 6 Mpix, 4608 x 1296 px, Przetwornik CMOS |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Czujnik PIR, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie zwierząt, Zoom cyfrowy 6x... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.7, Ogniskowa 2.7 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt, Zoom optyczny 5x |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt, Dwustronna komunikacja głosowa, Powiadomienia Push... |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt, Dwustronna komunikacja głosowa, Powiadomienia Push... |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 5 Mpix,3 Mpix, 2880 x 1620 px,2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Zoom cyfrowy 8x, Wykrywanie ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt, Konfigurowalny region |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie zwierząt, Wykrywanie ludzi |
Produkt chwilowo niedostępny
Przewidywana dostępność: 02.06.2026
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm,Ogniskowa 8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Śledzenie z automatycznym zoomem, Czujnik PIR, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt... |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna i wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.7 - 13.5 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie przekroczenia linii, Strefa ruchu, Inteligentne wykrywanie zdarzeń AI, Zdalne sterowanie... |
Produkt chwilowo niedostępny
Przewidywana dostępność: 02.06.2026
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Zoom cyfrowy 18x, Współpraca z systemem Amazon Alexa, Współpraca z systemem Google Assistant... |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Współpraca z systemem Google Assistant, Powiadomienia Push, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie zwierząt... |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 2x 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Zoom cyfrowy 8x, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt, Konfigurowalny region |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


