KAMERY WEWNĘTRZNE
KAMERY ZEWNĘTRZNE
ZASILANE AKUMULATOROWE
ZASILANIE POE
POŁĄCZENIE LAN
POŁĄCZENIE WIFI
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt, Konfigurowalny region, Zoom cyfrowy 8x |
Prosta instalacja i obsługa
Nagrywanie w chmurze
Seria producenta: Rex
Prosta instalacja i obsługa
Nagrywanie w chmurze
Seria producenta: Rex
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Śledzenie obiektów, Noktowizor kolorowy, Wykrywanie ludzi, Możliwość zapisu do NVR... |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1616 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Podgląd na żywo, Wykrywanie ruchu |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 2.8 mm,Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Konfigurowalny region, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Błyski odstraszające intruzów... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.7 - 13.5 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Zoom optyczny |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1616 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Reolink Cloud |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1616 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Reolink Cloud |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 2.8 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Tryb nocny, Anti-Flicker, Sygnał kontrolny, Ochrona hasłem, Znak wodny, Czujnik PIR |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna i wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | P2P, Wi-Fi 4 (2.4, 5 GHz), Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.8 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI, Możliwość zapisu w chmurze... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Kamera: | 2560 x 1440 px, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Współpraca z systemem Google Assistant, Powiadomienia na komórkę |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 - 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Przycisk Reset |
Taniej o 6,23 zł
169,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
166,22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 3 Mpix (dolny obiektyw),3 Mpix (górny obiektyw), 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0... |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie zwierząt, Przycisk Reset |
Taniej o 28,01 zł
260,47 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
188,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 6 Mpix, 3200 x 1800 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.0, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie osób zbliżających się do pojazdu, Tryb AOR |
Taniej o 22,00 zł
399,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
391,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Bluetooth, Wi-Fi 6 (2.4, 5 GHz) |
| Kamera: | 3840 x 2160 px |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Współpraca z systemem Amazon Alexa, Współpraca z systemem Google Assistant, Podgląd na żywo |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Smart IR, Strefa ruchu |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 3 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie dźwięku, Wykrywanie ruchu, Powiadomienia Push, Tryb prywatności, Zoom cyfrowy 8x |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 1920 x 1080 px |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Współpraca z systemem Apple HomeKit |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1616 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie płaczu dziecka, Automatyczne śledzenie, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 4 Mpix, 2688 x 1520 px |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Współpraca z systemem Amazon Alexa, Wykrywanie dźwięku |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu |
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 70,99 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
189,99 zł
Cena przed kodem
189,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Bluetooth, Wi-Fi 4 (2.4 GHz) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.1, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Dwustronna komunikacja głosowa, Możliwość zapisu w chmurze, Powiadomienia na komórkę |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Smart IR, Wbudowane reflektory LED, Tryb nocny, Wykrywanie ruchu, Podgląd na żywo... |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Smart IR, Automatyczne śledzenie, Możliwość zapisu w chmurze... |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 4 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi |
149,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
119,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 3 Mpix (górny obiektyw),3 Mpix (dolny obiektyw), 2304 x 1296 (górny obiektyw) px,2304 x 1296 (dolny obiektyw) px... |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Funkcja wykrywania i śledzenia ludzi oparta na AI |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Możliwość zapisu w chmurze, Tryb nocny, Noktowizor w podczerwieni, Możliwość ściemniania |
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 86,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
361,99 zł
Cena przed kodem
305,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.2 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Możliwość zapisu w chmurze |
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 42,57 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
569,99 zł
Cena przed kodem
461,57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Możliwość zapisu w chmurze, Wykrywanie dźwięku |
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 10,81 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
149,99 zł
Cena przed kodem
119,81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.

