KAMERY WEWNĘTRZNE
KAMERY ZEWNĘTRZNE
ZASILANE AKUMULATOROWE
ZASILANIE POE
POŁĄCZENIE LAN
POŁĄCZENIE WIFI
Kod: 2019466
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Kamera: | 5 Mpix, 3072 x 1728 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.1, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wbudowana syrena alarmowa |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN |
| Kamera: | 4512 x 2512 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Funkcja PoE, Inteligentne wykrywanie zdarzeń AI, Obrót obrazu: 360 stopni |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.7, Ogniskowa 2.7 - 13.5 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Tryb nocny, Zoom optyczny, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie ludzi, Przycisk Reset... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.7, Ogniskowa 2.7 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt, Zoom optyczny 5x |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4.3 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Podwójny strumień, Wbudowana syrena alarmowa, Zoom cyfrowy, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wbudowana syrena alarmowa |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 1920 x 1080 px, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Noktowizja, Podgląd na żywo, Powiadomienia |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Reolink Cloud |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1616 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Czujnik PIR, Nagrywanie w chmurze, Tryb nocny, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, P2P, Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Kamera: | 5 Mpix, 3072 x 1728 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.1, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Błyski odstraszające intruzów, Zoom cyfrowy, Powiadomienia na adres email, Powiadomienia na komórkę... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, P2P |
| Kamera: | 5 Mpix, 3072 x 1728 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.1, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Tryb nocny, Nagrywanie w chmurze... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 3.1 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Dźwięk odstraszający intruzów, Nagrywanie w chmurze, Noktowizja, Powiadomienia na komórkę... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 4 Mpix, 2304 x 1536 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.4 - 2.8, Ogniskowa 2.8 - 12 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Podwójny strumień, Powiadomienia na adres email, Powiadomienia na serwer FTP, Wykrywanie ludzi |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2560 x 1920 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 2.8 - 8 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Zoom optyczny, Przycisk Reset, Śledzenie z automatycznym zoomem, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie ruchu... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm,Ogniskowa 6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Aktywne śledzenie obszaru, Wykrywanie ludzi, Wbudowane reflektory LED |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | 4G LTE |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 3 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Nagrywanie w chmurze |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm,Ogniskowa 6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Smart IR, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI... |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 2.8 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Tryb nocny, Anti-Flicker, Sygnał kontrolny, Ochrona hasłem, Znak wodny, Czujnik PIR |
Sprawdź
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wsparcie dla paneli słonecznych, Tryb nocny, Nagrywanie w chmurze |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN |
| Kamera: | 2688 x 1512 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Inteligentne wykrywanie zdarzeń AI |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Obsługa ładowania akumulatora z panelu słonecznego... |
Taniej o 21,92 zł
619,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
500,92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (2.4 GHz) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 2.8 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Nagrywanie w chmurze |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Kamera: | 2560 x 1440 px, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Współpraca z systemem Google Assistant, Powiadomienia na komórkę |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Noktowizor kolorowy, Nagrywanie w chmurze, Strefa ruchu, Wykrywanie ludzi |
| Zasilanie: | Sieciowe |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 2560 x 1440 px, Jasność obiektywu f/1.6, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie ludzi, Powiadomienia Push |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Zoom cyfrowy 8x, Wbudowana syrena alarmowa, Wykrywanie ruchu, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie ludzi... |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna, Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100/1000 Mb/s |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Jasność obiektywu f/1.53 - 3.3, Ogniskowa 4.1 - 12.3 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Zaawansowana sztuczna inteligencja |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Podgląd na żywo, Obsługa NAS, Możliwość zapisu do NVR... |
Taniej o 20,00 zł
319,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
319,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2960 x 1666 px, Jasność obiektywu f/2.0 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Funkcja wykrywania i śledzenia ludzi oparta na AI, Możliwość podglądu z dowolnego miejsca na świecie |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | 4G LTE |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.0, Ogniskowa 4 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Automatyczne śledzenie |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.


