Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (20)
AGD małe (4)
Komputery i tablety (761)
Smartfony i zegarki (5)
Gaming (11)
Rowery i hulajnogi (1)
Outlet (15)
Znaleziono w kategoriach: (656)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 64GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 2000GB PCIe NVMe 5.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 18", 3840 x 2400px, Matryca IPS, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Intel Core i7-13650HX | |
| RAM: | 24GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Ekran: | 15.1", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |