Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (20)
AGD małe (4)
Komputery i tablety (760)
Smartfony i zegarki (5)
Gaming (11)
Rowery i hulajnogi (1)
Outlet (18)
Znaleziono w kategoriach: (661)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Marka tabletu: | Lenovo |
|---|---|
| Model tabletu: | IdeaTab Pro |
| Seria tabletu: | IdeaTab |
| Dedykowana do tabletów o przekątnej [cal]: | 12.7 |
| Rodzaj: | Etui z klapką |
| AMD Ryzen 7 250 | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050 + AMD Radeon 780M |
| Ekran: | 15.3", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |