Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (20)
AGD małe (4)
Komputery i tablety (761)
Smartfony i zegarki (5)
Gaming (11)
Rowery i hulajnogi (1)
Outlet (17)
Znaleziono w kategoriach: (660)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core Ultra 7-356H | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Graphics |
| Ekran: | 15.3", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Intel Core Ultra 5-226V | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 130V |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |