Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (826)
Smartfony i zegarki (672)
Znaleziono w kategoriach: (1277)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 6.55", 2736 x 1264px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 12 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 5.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |