Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (826)
Smartfony i zegarki (672)
Znaleziono w kategoriach: (1277)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core Ultra 7-155H | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Zakres od A do G
| 6.7", 2412 x 1080px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 24 GB / 1000 GB |
| Mediatek Dimensity 8200, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 108 Mpx + 2 Mpx + 0.3 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G