Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (827)
Smartfony i zegarki (672)
Znaleziono w kategoriach: (1278)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 6.59", 2750 x 1260px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 7 Gen 4, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| Intel Core i7-14650HX | |
| RAM: | 24GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.3", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 180Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |