Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (2834)
Smartfony i zegarki (1362)
Znaleziono w kategoriach: (3446)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core i5-1334U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4400MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA,Matryca IPS, W-LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| Intel Core 7 150U | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |