Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (2834)
Smartfony i zegarki (1362)
Znaleziono w kategoriach: (3446)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca OLED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
Zakres od A do G
| 5.5", 1440 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 256 GB |
| Unisoc T7200, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx + 20 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G