Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (2849)
Smartfony i zegarki (1376)
Znaleziono w kategoriach: (3471)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 6.78", 2460 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| MediaTek Dimensity 8020, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 200 Mpx + 64 Mpx + 50 Mpx + 8 Mpx, Przedni 50 Mpx |
Zakres od A do G
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Intel Core Ultra 9-275HX | |
| RAM: | 192GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 3000 (2000+1000)GB PCIe NVMe 4.0PCIe NVMe 5.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Ekran: | 18", 3840 x 2400px, Matryca IPS, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |