Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (2847)
Smartfony i zegarki (1375)
Znaleziono w kategoriach: (3469)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 6.8", 2030 x 900px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Unisoc T8300, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Zakres od A do G
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Intel Core Ultra 7-255H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca OLED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |