Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (2834)
Smartfony i zegarki (1362)
Znaleziono w kategoriach: (3446)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core Ultra 5-226V | |
| RAM: | 16GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics |
| Ekran: | 14", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
Zakres od A do G
| 6.74", 1600 x 720px, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Unisoc T612, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G