Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (2832)
Smartfony i zegarki (1362)
Znaleziono w kategoriach: (3444)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core i7-12700H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 500GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 6", 1440 x 720px, HD+ | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 64 GB |
| MediaTek Helio G25, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 12 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |