Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (2353)
Smartfony i zegarki (1364)
Znaleziono w kategoriach: (2981)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 6.6", 2408 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| Mediatek Dimensity 6300, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Zakres od A do G
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| AMD Ryzen AI 5 Pro 340 | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 840M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |