Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (2358)
Smartfony i zegarki (1364)
Znaleziono w kategoriach: (2983)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core 7 240H | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080 + Intel Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| AMD Ryzen Al Max+ 395 | |
| RAM: | 64GB, LPDDR5X, 8000MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 8060S |
| Ekran: | 13.4", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 180Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |