Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (2366)
Smartfony i zegarki (1364)
Znaleziono w kategoriach: (2985)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core Ultra 7-258V | |
| RAM: | 32GB, LPDDR5X, 8533MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Arc Graphics 140V |
| Ekran: | 14", 2560 x 1600px, Matryca IPS, 120Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Zakres od A do G
| 6.56", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G