Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (2363)
Smartfony i zegarki (1363)
Znaleziono w kategoriach: (2994)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| AMD Ryzen 3 7320C | |
| RAM: | 8GB, LPDDR5 |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe 3.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 610M |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 6.7", 1600 x 720px, LCD | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 64 GB |
| Mediatek Helio Octa-core, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |