Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (2374)
Smartfony i zegarki (1363)
Znaleziono w kategoriach: (2994)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 6.67", 1604 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 128 GB |
| Mediatek Dimensity 6300, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
| AMD Ryzen 5 Pro 7535U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 660M |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, LED, 60Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |