Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (235)
Dom (1)
Zabawki i LEGO (10)
Supermarket (72)
Motoryzacja (54)
Znaleziono w kategoriach: (365)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Przedział wiekowy: | 6-12 lat |
|---|---|
| Dopuszczalna waga [kg]: | 15-36 kg |
| Sposób montażu: | Pasy bezpieczeństwa |
| Wysokość [cm]: | 21 |
| Kategoria wzrostowa: | 100-150 cm |
|---|---|
| Kategoria wagowa: | 15-36 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | 4-punktowe |
| Isofix: | Tak |
| Kierunek montażu: | Przodem |
| Możliwość obrotu 360°: | Nie |
| Funkcja spania: | Nie |