Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1171)
AGD (2)
AGD małe (37)
Komputery i tablety (29997)
Smartfony i zegarki (88)
Foto i kamery (70)
Gaming (1006)
Fitness i sport (31)
Znaleziono w kategoriach: (25294)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ klawiatury: | Niskoprofilowa, Nożycowa |
|---|---|
| Typ myszy: | Optyczna |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Klawisze numeryczne: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce GT 710, 2 GB, GDDR3 |
|---|---|
| Intel Core i5-14400F | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR5, 4800 MHz |
| Dysk SSD: | 512 GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Brak |