Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (40)
Komputery i tablety (787)
Smartfony i zegarki (1)
Gaming (29)
Znaleziono w kategoriach: (453)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Intel Core Ultra 5-225F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6400 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak |
Sugerowana cena producenta:
8 099,99 zł
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 26000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |