Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (192)
Komputery i tablety (4124)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (12)
Gaming (180)
Znaleziono w kategoriach: (3253)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
|---|---|
| AMD Ryzen 5 5500GT | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4, 3200 MHz |
| Dysk SSD: | 512 GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Brak |
Sugerowana cena producenta:
2 299,99 zł
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 17 w czerni , 16.5 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 210 x 297 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |