Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (581)
Komputery i tablety (10781)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (29)
Gaming (280)
Fitness i sport (5)
Dom (1)
Warsztat i ogród (2)
Znaleziono w kategoriach: (8332)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core i7-13620H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 60Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| Intel Core i7-14700HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4070 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16.1", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |