Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (2)
Smartfony i zegarki (2)
Rowery i hulajnogi (722)
Fitness i sport (36)
Motoryzacja (1)
Znaleziono w kategoriach: (674)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Liczba pasażerów: | 2 |
|---|---|
| Nośność: | 60 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | Tak |
| Rozmiar kół: | Przód 17.5" / Tył 49" |
| Wentylacja: | Tak |
| Regulacja oparcia: | Tak |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Kolor: | Czarno-szary |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Liczba pasażerów: | 2 |
| Nośność: | 60 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | Tak |
| Rozmiar kół: | 20" |
| Wentylacja: | Tak |
| Regulacja oparcia: | Tak |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
1 999,99 zł