Popularność
30 produktów
Rama: Stalowa, 9"
Liczba biegów: 1
Hamulec przedni typ: Caliper
Hamulec tylny typ: Caliper
Rozmiar koła [cal]: 14
Waga [kg]: 8.6
Przeznaczenie: Dla chłopca
Wiek: 4 lata, 5 lat, 6 lat
Kierownica z blokadą spadania rączki dziecka
Kółka boczne - bezpieczeństwo dla dziecka
Rozmiar koła [cal]: 14
Zobacz wszystkie warianty >
499 00
10,31 zł x 60 rat
RATA LEKKA JAK PIÓRKO!
U Ciebie
W sklepie jutro
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Gatunek: Akcja, Przygodowa
Nośnik: Blu-ray
Wersja językowa: Polska (dubbing)
Platforma: PlayStation 4
Rodzaj: Gra
239 00

Spider-Man w Media Expert


Spider-Man jest jednym z tych superbohaterów, których chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Nawet jeśli ktoś nie wie o nim za dużo, to na pewno kojarzy jego imię. Dzieci pokochały tę postać za jej dobre serce i niezwykłe umiejętności. Większość z nich chciałaby być jak on, lub chociaż na chwilę stać się częścią jego przygód. Wszystko to jest możliwe, dzięki zabawkom dedykowanym temu bohaterowi.


Lego Spider-Man


Umiejętnością Spider-Mana, która robi największe wrażenie na młodych fanach, jest swobodne przemieszczanie się na pajęczynach. Przemierza w ten sposób ulice Nowego Jorku, szukając osób, którym mógłby pomóc. W wielu przypadkach trafia jednak na złoczyńców, którzy mają niecne plany względem jego ukochanego miasta. W zestawach Lego Spider-Man dzieci mogą same stawić czoła tym czarnym charakterom, a nawet wcielić się w człowieka-pająka, ratując miasto przed katastrofą. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ na ich drodze staną arcymistrzowie niecnych występków, wspomagani przez flotę niesamowitych pojazdów i wynalazki nie z tego świata. Tylko Spider-Man będzie mógł sobie z nimi poradzić, ale nie zrobi tego bez pomocy dzieci. Mnogość lokacji, które przyjdzie im najpierw zbudować, a następnie włączyć do zabawy, jest naprawdę duża. Dziecko może samo zdecydować, czy chce podążać według schematu zestawu, czy przebuduje wszystko według własnego uznania. W ten sposób może odtworzyć sceny znane z filmów i animacji, lub samemu napisać scenariusz własnej przygody, w której Spider-Man będzie głównym bohaterem.


Bujać się na pajęczynie


Któż nie marzył o tym, aby bujać się na pajęczynie wśród wieżowców Nowego Jorku? Teraz jest to możliwe, dzięki grom, które przeniosą Was do wirtualnego miasta, które potrzebuje Waszej pomocy. Peter Parker, Spider-Man, Miles Morales i Wy, staniecie się tą sama osobą, której zadaniem będzie obrona Nowego Jorku. Gry dostępne są na konsole PlayStation 4 i 5 wraz z polskim dubbingiem, lub w przypadku gry na PS5, z polskimi napisami.


W drogę!


Gdy pogoda dopisuje, nie ma co się zastanawiać i czym prędzej udać się na przejażdżkę po okolicy. Najlepszym jednośladem jest taki, który został ozdobiony motywami związanymi ze Spider-Manem. Doda to dziecku odwagi, szczególnie gdy dopiero uczy się jazdy na rowerze. Hulajnoga z wizerunkiem ulubionego bohatera wyda się dziecku szybsza i zwinniejsza, zupełnie jak sam Spider-Man. Z łatwością można ją złożyć i schować w kryjówce superbohatera, w którą może zamienić się garaż lub pokój dziecka.


Spider-Man 2D


Dla młodszych fanów zabawki Spider-Man mogą przyjąć postać puzzli. Układanie scen w postaci obrazków będzie dla dziecka jak ponowne odkrywanie przygód tego superbohatera. Co kryje się tym razem na planszy? Z kim Spider-Man musi zmierzyć się dzisiaj? Dziecko będzie musiało wykazać się cierpliwością w układaniu. Efekt końcowy jest jednak tego wart, a ponadto dziecko będzie mogło wielokrotnie wracać do puzzli i ponownie cieszyć się zabawą. Zobacz także produkty z kategorii: Gravitrax, Hot Wheels, zabawki Psi Patrol, zabawki Minecraft, zabawki Bing, zabawki Świnka Peppa, zabawki Kraina Lodu, zabawki Avengers, zabawki Fortnite, zabawki Jurassic World, zabawki Auta, zabawki Marvel, zabawki Batman, zabawki Minionki, zabawki Star Wars, zabawki My Little Pony, zabawki Myszka Miki, zabawki Myszka Minnie, zabawki Disney, zabawki Hello Kitty oraz zabawki Super Mario i zabawki Harry Potter.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756