Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.


Odkurzacze bissell

stworzone z myślą o właścicielach zwierząt

Psia sierść na dywanie i kanapie?
Nieprzyjemny zapach pozostawiony przez Twojego pupila?

Wybierz dopasowany do Twoich potrzeb odkurzacz BISSELL i ciesz się domem bez niespodzianek.


Bezprzewodowy Pet Hair Eraser daje wygodę i precyzję, zbierając każdy rodzaj sierści. Niewielka, ergonomiczna konstrukcja i zmienne końcówki pozwalające dotrzeć do każdego miejsca sprawiają, że to idealny sprzęt do szybkich, codziennych porządków.
Sprawdź produkt »

Z pomocą tego wielofunkcyjnego urządzenia jednocześnie odkurzysz, umyjesz i wysuszysz podłogi oraz dywany. Dzięki jego mocy z łatwością rozprawisz się z wszelkimi zabrudzeniami, jakie zostawi Twój kochany czworonóg.
Sprawdź produkt »

To odkurzacz z funkcją automatycznego rozpoznawania rodzaju podłogi. SmartClean Pet sam dopasuje siłę ssania do powierzchni, skutecznie usuwając uporczywe zabrudzenia, włosy i sierść.
Sprawdź produkt »

Dzięki Icon Pet sprzątanie sierści nie będzie stanowić już żadnego problemu. Innowacyjna obrotowa szczotka wciągnie ją prosto do zbiornika. Natomiast tryb odkurzacza ręcznego pomoże zadbać o powierzchnie ponad podłogą i tapicerki.
Sprawdź produkt »
Sprawdź co jeszcze możesz zyskać »

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną