Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij
GOTOWY DO CIĘŻKIEJ PRACY

Zapomnij o kompromisach dzięki smukłemu i potężnemu laptopowi HP Pavilion Gaming z ekranem o przekątnej 15,6″. Doświadcz wysokiej jakości grafki oraz mocy przetwarzania w grach i podczas wykonywania wielu zadań, a także poprawionych właściwości termicznych dla zapewnienia wydajności i stabilności. Zatrać się w grze dzięki ekranowi z mikrokrawędziami i głośnikom pozwalającym na odpowiednie dostosowanie dźwięku. Idealna równowaga między pracą a wypoczynkiem, aby sprostać wszystkim wyzwaniom.

TRWAŁA WYDAJNOŚĆ

Dzięki wydajnemu procesorowi i zaawansowanej grafice możesz mierzyć się ze wszystkim, co stanie na Twojej drodze. Wyświetlacz Full HD z wysoką częstotliwością odświeżania zapewnia płynny obraz, jednocześnie ożywiając oglądane treści i wirtualną rozrywkę. Uzyskaj wyższą wydajność dzięki procesorowi AMD Ryzen 5 3550H. Dzięki szybszemu działaniu i wyższej wydajności możesz bez problemu wykonywać wiele zadań i cieszyć się imponującą grafiką. Dzięki nowej architekturze NVIDIA Turing gry i przesyłanie strumieniowe już nigdy nie będą takie same. Karta NVIDIA GeForce GTX 1650 zapewnia wydajność, której potrzebujesz do szybkiego, płynnego i energooszczędnego działania.

WYŚWIETLACZ FHD Z TECHNOLOGIĄ IPS

Ciesz się krystalicznie czystym obrazem pod każdym kątem. Szerokie kąty widzenia 178° i realistyczna rozdzielczość 1920 × 1080 zawsze zapewniają doskonały widok na Twoje ulubione treści. Ekran full HD dzięki dwukrotnie większej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny. Łatwiej jest również odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia. Dzięki matrycy IPS odwzorowanie barw jest idealne, niezależnie od miejsca, z którego obserwujesz ekran. Jest to szczególnie istotne, jeśli zaprosisz gości do wspólnego oglądania filmów lub zdjęć.

ODWAŻNY DESIGN

Widoczność pozostaje dobra nawet w słabo oświetlonych pomieszczeniach i zaciemnionych samolotach. Podświetlana klawiatura i wbudowana klawiatura numeryczna umożliwiają wygodne pisanie w większej liczbie środowisk. Zgub się w grze. Smukły ekran z mikrokrawędziami zapewnia doskonały obraz, a przednie głośniki firmy B & O zapewniają mocny i dobrze zbalansowany dźwięk.

POZOSTAŃ W GRZE

Graj intensywniej i dłużej na laptopie z systemem dwóch wentylatorów zapewniającym lepsze chłodzenie. Szerokie tylne i powiększone wloty powietrza maksymalizują przepływ powietrza, optymalizując ogólną wydajność i stabilność oraz utrzymując urządzenie w niskiej temperaturze podczas intensywnego użytkowania. Podłącz zewnętrzną pamięć masową przez port SuperSpeed USB-Type-C o przepustowości 5 Gb/s. Port jest odwracalny, co umożliwia prawidłowe podłączenie za każdym razem.

*Szczegóły promocji znajdziesz na stronie: www.mediaexpert.pl/lp,teraz-50-reszta-za-pol-roku
Sprawdź co jeszcze możesz zyskać »

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną