Assassin's Creed Valhalla – Premiera

Po starożytnym Egipcie w Origins oraz antycznej Grecji w Odyssey wyruszysz w podróż do Norwegii oraz Anglii w Assassin’s Creed Valhalla. Premiera gry została zapowiedziana na 17 listopada 2020 r. Minęły już dwa lata od ukazania się na rynku jej poprzedniczki. Wydłużenie cyklu produkcyjnego pozwoliło zastosować w Assassin’s Creed Valhalla szereg nowości i zmian w rozgrywce. Historia popularnej sagi sięga 2007 r. Do tej pory ukazało się aż 8 głównych części gry oraz liczne dodatki. Graczom przyszło odwiedzić takie miejsca na świecie jak Ziemia Święta w czasie wypraw krzyżowych, renesansowe Włochy, walczące o niepodległość Stany Zjednoczone, XVIII-wieczne Karaiby, Paryż w okresie Rewolucji Francuskiej, czy XIX-wieczny Londyn. Nic więc dziwnego, że przez te lata seria przeszła poważną ewolucję, której szczytowym osiągnięciem jest Assassin’s Creed Valhalla. Premiera gry zbliża się wielkimi krokami. Dlatego warto już dziś zamówić ją w przedsprzedaży, by jak najszybciej stanąć do walki o lepszą przyszłość, wieczną chwałę i miejsce w tytułowej Walhalli.

Assassin's Creed Valhalla - cena i przedsprzedaż

Już dziś możesz zamówić Assassin’s Creed Valhalla. Przedsprzedaż wystartowała jakiś czas temu i jest premiowana atrakcyjnym dodatkiem w postaci misji Droga Berserka. w najnowszej odsłonie popularnej serii wcielisz się w wojownika lub wojowniczkę Eivor, którzy na czele wikingów wyruszą na podbój angielskich królestw. w Assassin's Creed Valhalla czekają Cię nie tylko wielkie bitwy ale i rozbudowa osad, czy nawiązywanie sojuszy. Oczywiście kwintesencję stanowi nowy system walki. w Assassin's Creed Valhalla będziesz miał do dyspozycji topory, młoty, miecze, tarcze i możesz używać dwóch dowolnych broni jednocześnie. To pozwoli tworzyć różnorodne kombinacje i dopasowywać taktyki do wrogów z jakimi przyjdzie Ci się zmierzyć, ponieważ każdy z nich ma swoje mocne i słabe strony. Nie zapominajmy także o ukrytym ostrzu. Znak rozpoznawczy serii będzie również dostępny w Assassin’s Creed Valhalla. Cena gry zależy od platformy oraz wersji i wynosi 199 zł dla edycji podstawowej na pecety oraz 239 zł w wypadku konsol Xbox One i PlayStation 4

Assassin's Creed Valhalla - na konsole i komputery

Posiadacze konsol obecnej generacji i komputerów będą mogli najszybciej cieszyć się Assassin’s Creed Valhalla. PS4 oraz Xbox One otrzymają również darmową aktualizację, dzięki której swoją kopię gry uruchomisz na PS5 oraz Xbox Series X. Pozwoli Ci to cieszyć się m.in. lepszą oprawą graficzną. w oczywisty sposób nie dotyczy to wersji na komputery, w której tylko od konfiguracji Twojego sprzętu zależy jakość grafiki w Assassin’s Creed Valhalla. PC potrzebny do uruchomienia gry musi oczywiście spełniać jej minimalne wymagania sprzętowe, jednak nie zostały one jeszcze podane. Biorąc pod uwagę jak ulepszono oprawę graficzną zalecamy kartę graficzną z przynajmniej 4 GB pamięci, ośmiowątkowy lub sześciordzeniowy procesor oraz 8 GB pamięci RAM, dla płynnej zabawy w Assassin’s Creed Vallhala. Xbox One X oraz PS4 Pro zaoferują rozgrywkę zoptymalizowaną pod kątem telewizorów Ultra HD ze wsparciem dla wyświetlaczy HDR.
Oprócz wersji standardowej Assassin’s Creed Valhalla na PS4, Xbox One i PC dostępne jest w edycjach Drakkar, Gold oraz Ultimate. W skład tej pierwszej wchodzi dodatkowa cyfrowa zawartość jak unikatowa łódź pakietu szkutniczego Berserka, nowa skórka dla kruka i komplet run do ulepszenia broni. Posiadacze edycji Gold, oprócz pełnej wersji gry, otrzymają dostęp do przepustki sezonowej, a więc i przyszłych dodatków, które będą udostępniane dla Assassin’s Creed Valhalla. Najbardziej rozbudowana edycja Ultimate zawiera elementy wersji Drakkar i Gold oraz pakiet osadniczy Berserka. Najwięksi fani mogą również zdecydować się na edycje zawierające kolekcjonerską figurkę Eivor.
JUŻ W SPRZEDAŻY!
produkty
90,00
TANIEJ!
GRATIS FIGURKA FORTNITE
Assassin’s Creed: Valhalla Gra PS4 (Kompatybilna ...
Assassin’s Creed: Valhalla Gra P...
(25)
239.,00
149.00
Kup TERAZ, zapłać za 30 DNI! (PayPo)
GRATIS FIGURKA FORTNITE
Assassin’s Creed: Valhalla Gra PC
Assassin’s Creed: Valhalla Gra PC
(11)
209.00
Teraz 50% ceny: 104,50 - reszta za PÓŁ ROKU!
90,00
TANIEJ!
GRATIS FIGURKA FORTNITE
Assassin’s Creed: Valhalla Gra XBOX ONE (Kompatyb...
Assassin’s Creed: Valhalla Gra X...
(13)
239.,00
149.00
Kup TERAZ, zapłać za 30 DNI! (PayPo)
Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać »
sgdata:2021-09-24 | 05:52:03

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert