- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (11)
Fitness i sport (2)
Warsztat i ogród (1222)
Outlet (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 300 | |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Tak | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 4.3 |
| Nie | |
| Kompatybilność seria: | Stanley FATMAX 20V |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3300 |
| Długość skoku [mm]: | 20 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Typ uchwytu: | 3/8" |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 300 | |
| 4 | |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Tak | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 4.3 |
| Nie | |
| Kompatybilność seria: | Stanley FATMAX 20V |
| 4 | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, ProCore 18V |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
|---|---|
| 115 | |
| 5 | |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Tak | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Nie | |
| Kompatybilność seria: | Makita 18V |
| Kolor: | Czarno-czerwono-zielony |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Wysięgnik: | Tak |
| Długość całkowita [mm]: | 1800 |
| Średnica cięcia [mm]: | 45 |
| Materiał ostrza: | Stal nierdzewna |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3000 |
| Długość skoku [mm]: | 20 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kolor: | Czarno-czerwono-zielony |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
| Typ: | Akumulatorowe |
| Wysięgnik: | Tak |
| Długość całkowita [mm]: | 1800 |
| Średnica cięcia [mm]: | 45 |
| Materiał ostrza: | Stal nierdzewna |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 300 | |
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Tak | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 4 |
| Nie | |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| 5 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Typ uchwytu: | 13 mm, Szybkozaciskowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.7 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Średnica tarczy [mm]: | 125 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 | |
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Tak | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Nie | |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 200 | |
| 4 | |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Tak | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 6.29 |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | Stanley FATMAX 20V |
| Szczotkowy | |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 2.1 |
| Rodzaj: | Dmuchawa |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| 2 | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Szczotkowy | |
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 4.7 |
| Rodzaj: | Odkurzacz do liści |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| 2 | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| 2 | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| 3, 9 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18, 54 |
| Kompatybilność marka: | Dewalt |
| Kompatybilność seria: | XR Flexvolt |
| Czas ładowania [min]: | 90 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1200 |
| 1.5 | |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Rodzaj: | Odkurzacz do liści |
| Kompatybilność seria: | DEDRA SAS+ALL 18V |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 250 | |
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Tak | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 3.2 |
| Nie | |
| Kompatybilność seria: | Graphite Energy+ 18V |