- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (11)
Fitness i sport (2)
Warsztat i ogród (1222)
Outlet (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 8.25 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 820 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Brak | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| 9 | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 0.99 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
| 2 | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 2 | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.28 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| 1.7 | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.8 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 0.8 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Fatmax 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 400 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 2.7 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| 5 | |
| Funkcje: | Dwa kierunki obrotów, Regulacja prędkości |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 1100 |
| Energia udaru [J]: | 2.1 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 820 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 2.1 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy trójszczękowy |
| 1.5 | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 6.4 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 175 |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Waga [kg]: | 1.4 |
|---|---|
| Maksymalna wydajność [l/h]: | 1500 |
| Maksymalna głębokość zanurzenia [m]: | 2.5 |
| Gwint przyłącza: | 1/2 cala |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Długość całkowita [mm]: | 850 |
| Średnica cięcia [mm]: | 32 |
| Materiał ostrza: | Stal |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Nie |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Wysięgnik: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Sześciokątny |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Dwutulejowy |
| 1.5 | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Samozaciskowy |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 820 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.5 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| 5 | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 2.5 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 5 | |
| Funkcje: | Regulacja prędkości |
| Maksymalna głębokość cięcia w stali [mm]: | 100 |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | GBA 18V, Professional 18V |
| Wskaźnik naładowania: | Nie |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 14.4V, Professional 18V, Professional 36V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Waga [g]: | 900 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Źródło światła: | LED |
| Siła światła [lm]: | 300 |
| Czas pracy [h]: | 24 |
| Waga [g]: | 300 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Waga [kg]: | 1.46 |
| 2x akumulator w zestawie | |
| Typ uchwytu: | 10 mm, Dwutulejowy |
| 1.5 | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Lithium |