- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD małe (11)
Fitness i sport (2)
Warsztat i ogród (1220)
Outlet (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kompatybilność seria: | ProCore 18V |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 500 |
| Energia udaru [J]: | 5.8 |
| Typ uchwytu: | SDS+ |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 4.9 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
|---|---|
| 4 | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| 25 - 57 | |
| 480 | |
| 40 | |
| Centralna regulacja wysokości koszenia | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Waga [kg]: | 19 |
| Kompatybilność seria: | SAS+ALL |
|---|---|
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 3300 |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 6 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| 5.5 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 35 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność marka: | NAC |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | NAC 18V |
| 6 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 450 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Nie |
| Kompatybilność marka: | Dewalt |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | 18V XR, PowerStack |
| 5 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 70 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| 4 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 120 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dewalt |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | PowerStack |
| 5 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 75 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| 2 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 60 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| 5 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 150 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Lithium+ |
| 5 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 150 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dewalt |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | 18V XR |
| 8 | |
| Typ: | Do elektronarzędzi |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | ProCore 18V |
| 8 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 44 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| 2.5 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 30 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Graphite |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Energy+ |
| 4 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 120 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dedra |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | 18V, SAS+ALL |
| Moc [W]: | 60 |
| Przeznaczenie: | Do elektronarzędzi |
| 2 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 60 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Gardena |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| 2.5 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 60 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Gardena |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| 4 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 95 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Graphite |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Energy+ |
| 6 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 180 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Lithium+ |
| 2.5 | |
| Typ: | Li-Ion |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Kompatybilność seria: | Dewalt XR 18V |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 300 | |
| Kolor: | Żółto-czarny |
| Tak | |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Nie |
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Akumulatorowe | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Kolor: | Czarny |
| 10.5 | |
| Kompatybilność seria: | Gardena Power For All 18V |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Szczotkowy | |
| 30 - 50 | |
| 220 | |
| Centralna (3-stopniowa) | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kompatybilność seria: | NAC 18V |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| 2 | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Szczotkowy | |
| Typ silnika: | Akumulatorowy |
| 127 | |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Tak | |
| Waga [kg]: | 1.35 |
| Nie |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zastosowanie: | Do precyzyjnego i szybkiego cięcia drewna i metalu |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ: | Do metalu, Do stali |
| Waga [kg]: | 2.6 |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3500 |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Akumulator w zestawie: | Tak |